W niedzielę 20 marca 2016 r. drużyna GUKS Modliborzyce zakończyła rozgrywki Ligowe Powiatu Kraśnickiego w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. System rozgrywek to trzy turnieje systemem ,,każdy z każdym” do 2 wygranych setów. Turniej finałowy był nierozstrzygnięty, aż do ostatniego meczu.

Nasz zespół po dwóch turniejach miał jeden punkt przewagi nad drużyną z Annopola. Cały turniej finałowy był wyrównany i ciężki dla naszej ekipy. Pierwszy mecz rozegraliśmy z FC Księżomierz, gdzie o zwycięstwie musiał zadecydować tie break, który nasza ekipa wygrała. Kolejny mecz rozegraliśmy z gospodarzami KS GOK Trzydnik Duży również wygrywając 2:1. Trzeci mecz rozegraliśmy z Kraśnikiem nie oddając żadnego seta. O cały turnieju zadecydował ostatni pojedynek z drużyną Skałka Annopol. Nasza ekipa do zwycięstwa w całym PLASIE potrzebowała wygranego jednego seta z Annopolem. Mecz rozpoczął się nie po naszej myśli, przegraliśmy w pierwszej partii 25:21, więc o wszystkim decydował set drugi. Zacięta walka trwała, aż do końca. Ostatecznie wygraliśmy go 25:23 i mogliśmy świętować zwycięstwo. Mecz z Annopolem przegraliśmy 2:1, ale finalnie wygraliśmy całą Ligę, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Wszystkie turnieje rozgrywane były w Hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a za pierwsze trzy miejsca medale. Nad przebiegiem turniejów czuwał Pan Robert Nowosad, któremu składamy podziękowania za zaproszenie naszej drużyny do udziału w turnieju.