Policja logo

Policja ostrzega przed oszustami. Apelujemy zwłaszcza do osób starszych o rozwagę i rozsądek wobec nieznanych osób, które pukają do naszych mieszkań. Pomysłowość i przebiegłość oszustów jest nieograniczona.

Wakacje W Filii Bibliotecznej w Stojeszynie

 Biblioteka u Kazimierza - Filia Biblioteczna w Stojeszynie Pierwszym zaprasza dzieci i młodzież na wakacje w bibliotece pod hasłem "Zaczytane lato z książką".

Święto Jagód 2018

Burmistrz Modliborzyc oraz Rada Miejska w Modliborzycach serdecznie zapraszają na ŚWIĘTO JAGÓD 2018

Piwińska wystawa

Z zawodu jest fryzjerką, ale jej pasją jest malarstwo. Obrazy Agnieszki Piwińskiej, bo o niej mowa, można oglądać w galerii Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach.

Wakacje

 Biblioteka u Kazimierza zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia wakacyjne organizowane w ramach akcji „Lato w bibliotece”

UM

Rada Miejska w Modliborzycach udzieliła burmistrzowi Witoldowi Kowalikowi absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

Rolnik Lubelszczyzny

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wspólnie z Konwentem Powiatów Województwa Lubelskiego i Targami Lublin SA organizują kolejną edycję konkursu "Rolnik Lubelszczyzny"

KOWR

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie  zachęca wytwórców produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalnych producentów mających w swojej ofercie wyroby regionalne, rolników, którzy wytwarzają w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe do rejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której mogą prezentować swoje produkty. Rejestracja i korzystanie ze strony jest bezpłatne.

Policja logo

Zbliża się okres wakacyjny a wraz z nim zagrożenia związane z różnymi środkami odurzającymi. Niestety, co roku w tym czasie odnotowuje się przypadki zatruć wśród młodzieży tzw. dopalaczami.

MRM

Akcja „Wybieram Życie” zyskała nowego partnera, do propagowania idei noszenia odblasków włączyła się Policja.