Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wydarzenie: BIEG CHARYTATYWNY PO ŻYCIE DLA ANI.

       Głównym celem akcji organizowanej przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Modliborzycach i Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim, jest zebranie środków pieniężnych  na terapię genową dla Ani Orłowskiej, chorej na SMA1. Organizatorami biegu są: Gminny Uczniowski Klub Sportowy, Zespół Szkół w Modliborzycach, Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim oraz  Koło Gospodyń Wiejskich „Wysokie Obcasy” w Modliborzycach. Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach - obsługa nagłośnienia podczas imprezy.

       Honorowy patronat nad BIEGIEM CHARYTATYWNYM PO ŻYCIE DLA ANI sprawuje Powiat Janowski, Gmina Modliborzyce i Gmina Janów Lubelski.

      W imprezie sportowej można wziąć udział w formie stacjonarnej dn. 06.06.2021r. na ZOOM’ie  Natury w Janowie Lubelskim w godz. od 9.00 -16.00 jak również w formie wirtualnej z dowolnej lokalizacji na świeżym powietrzu.

  Uczestnik imprezy sam decyduje o formie pokonania dystansu 3,5 km (bieg, marsz Nordic Walking, marsz lub spacer) na wyznaczonej trasie. Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane drogą elektroniczną http://www.siepomaga.pl/biegcharytatywnypozyciedlaani lub dokonywane na miejscu w dniu wydarzenia.

  Organizatorzy przygotowali: 100 pakietów startowych dla 100 pierwszych osób. Podczas imprezy charytatywnej zaplanowano także wiele atrakcji i niespodzianek.

                                                                                                             Organizatorzy Biegu

Link do regulaminu i oświadczenia:
https://drive.google.com/.../1-3KFkIsWLfmI8b1RDDYm4zoBCyT...