Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 1921
Organizatorem Mistrzostw było Powiatowe Zrzeszenie LZS, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Kraśniku i Gminy Trzydnik Duży. Przedstawicielem Organizatora był Robert Nowosad, który zaprosił nas do udziału w Turnieju, za co serdecznie dziękujemy.

Impreza odbyła się w dniu 13 grudnia 2015 r. w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn. System rozgrywek to ,,każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Podział punktacji to: za wygrane spotkanie drużyna otrzymała 2 punkty, za przegrane 1 punkt. Po zaciętych meczach na wysokim poziomie GUKS M-ce uległo tylko w finale drużynie KS GOK Trzydnik Duży. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1.KS GOK Trzydnik Duży8 pkt (8:2)
2.GUKS Modliborzyce           I7 pkt (6:2)
3.,,Tatusiowie" Trzydnik Duży6 pkt (5:4)
4.GUKS Modliborzyce II5 pkt (2:6)
5.Księżomierz4 pkt (1:8)

Zespołom, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały wręczone puchary, a zawodnikom medale. Wszystkie drużyny, które wzięły udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe  dyplomy.

GUKS1
Mateusz Gałus, Mateusz Jaskowski, Mateusz Kutyła, Piotr Jaskowski, Zenon Biegas, Przemysław Kutyła, Paweł Piotrowski, Damian Piotrowski, Szymon Bęcała, Sebastian Sołtys, Łukasz Wróbel, Dariusz Gumienik.