Drukuj
Kategoria: Nasz Orlik
Odsłony: 14381
nasz_orlik.png

 

 

 

 

 

 

 

VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA

9.09.2015 GODZ.9.00 GR. STARSZA

10.09.2015 GODZ.9.00 GR. MŁODSZA

 

 

 

 

 


 

 TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ O MISTRZOSTWO ORLIKA 2015 R.

Klasyfikacja asyst kategoria Gimnazjum

 Lp. Imię i nazwisko I kol. II kol. kol. Razem 
 1Staszowski Krzysztof224
2 Staszowski Piotr 2 1 3
3 Lenart Rafał 2 2
5 Wołoszynek Sebastian 2 2
 4Żołynia Bartek 1 1
6Wołoszynek Marcin 1 1
7Małyszek Bartosz 1 1
8 

 

Klasyfikacja strzelców bramek kategoria Gimnazjum

 Lp.Imię i nazwiskoI kol.II kol.  kol.Razem
 1 Staszowski Piotr 2 46
 2Żołynia Bartek 2 3 5
 3 Małyszek Bartosz 134
 4Szaja Krzysztof 1 3 4
 5Stzaszowski Krzysztof1 3 4
 6 Kosidło Jakub 1 2 3
7Wołoszynek Sebastian123
8Ożóg Andrzej 1 1
 9 Ślusarski Radosław1 1
10 Wołoszynek Marcin 1 1
11Lenart Rafał 1 1
12
      

 

Tabela wyników Gimnazjum

 

TRÓJMIASTO

Pasieka,Antolin,

Węgliska

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

Wierzchowiska Drugie

GANG ALBANII

Wierzchowiska Pierwsze

 BRAMKI PUNKTY

TRÓJMIASTO

Pasieka,Antolin,Węgliska

X

1 : 1

2 : 0

1 : 4

3 : 0

 

0 : 0

1 : 2

0 : 3

14 : 0

22 : 1011

 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

Wierzchowiska Drugie

1 : 1

0 : 2

4 : 1

0 : 3

 X

1 : 2

2 : 3

10 : 0

0 : 3

18 : 154

GANG ALBANII

Wierzchowiska Pierwsze

0 :0

2 : 1

3 : 0

0 : 14

2 : 1

3 : 2

0 : 10

3 : 0

 X 13 : 28 16

 

Tabela wyników Szkoła Podstawowa

 

POLSKIE TATRY

Wierzchowiska Pierwsze

ARMIA JP

Pasieka,Antolin,

Węgliska

POLONIA

Wierzchowiska Drugie

BRAMKI
PUNKTY

POLSKIE TATRY

Wierzchowiska Pierwsze

 X

 0 : 0

1 : 0

0 : 2

1 : 1

0 : 6

1 : 1

2 : 1

8 : 2

12 : 0

0 : 4

25 : 1712

ARMIA JP

Pasieka,Antolin,Węgliska

 0 : 0

0 : 1

2 : 0

1 : 1

6 : 0

 X

3 : 2

4 : 0

2 : 2

6 : 1

3 : 2

24 : 921

 POLONIA

Wierzchowiska Drugie

 1 : 1

1 : 2

2 : 8

0 : 12

4 : 0

 2 : 3

0 : 4

2 : 2

1 : 6

2 : 3

X 14 : 415

 

Klasyfikacja strzelców bramek  kategoria Szkoła Podstawowa

 Lp. Imię i nazwisko
 I kol.
 II kol.
 III kol.
Razem
 1Pikula Mateusz19
 2Środek Damian14
 3Żołynia Kacper 7
 4 Kamiński Jakub 6
 5
 6
 7
 8
 9 
 10
11 
12 
13 
14
 

 

 Klasyfikacja asyst kategoria Szkoła Podstawowa

 Lp. Imię i nazwisko I kol.
 II kol.
 III kol.
Razem
 1 Żołynia Kacper3
 2 Pizoń Patryk 2
 3 Pikula Mateusz 2
 4 Środek Damian2
 5 Materniak Jakub 2
 6 Małyszek Miłosz2
 7 
 8     
 9     

 

V EDYCJA LIGI DRUŻYN PODWÓRKOWYCH

Tabela wyników

  Bramki Punkty

 

 X
 X
 X
 X