Oferta pracy - Pracownik produkcji

Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej w obszarze przemysłu, nieruchomości oraz nowoczesnych technologii. Świadczymy usługi dla najbardziej wymagających firm produkujących maszyny budowlane, pojazdy specjalne, urządzenia dla kolejnictwa, przemysłu energetycznego i petrochemicznego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik hali produkcyjnej
Miejsce pracy: Janów Lubelski

Twoje obowiązki:
- Przygotowanie powierzchni stalowych do lakierowania;
- Zabezpieczanie produktu zgodnie z zaleceniami,
- Wykańczanie i pakowanie detali do wysyłki.

Nasze oczekiwania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- Dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Nasza oferta dla Ciebie:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna;
- Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta);
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
- Samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
- Niezbędne narzędzia pracy.