DKK

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w czwartek, 23 listopada, o godzinie 15.00 w bibliotece. 

Policja logo

W ostatnim czasie na terenie powiatu doszło do trzech wypadków z udziałem pieszych. W jednym zdarzeniu pieszy zginął na miejscu.

FIL

Fundacja Inicjatyw Lokalnych ogłasza nabór na szkolenie "KSIĘGOWOŚĆ MAŁYCH FIRM" 
Termin: LISTOPAD – GRUDZIEŃ
Zajęcia będą się odbywały 2-3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

DKK

Filia Biblioteczna w Stojeszynie Pierwszym oraz Dziecięcy Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z Anną Czerwińską- Rydel autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej, biograficznej.

Stojeszyn

Dziewiątego listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

11 listopada

W piątek oratorium w kościele, a dzień później uroczystość religijno-patriotyczna. Tak 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowali mieszkańcy miasta i gminy Modliborzyce.

ARIMR

SZANOWNY ROLNIKU
PAMIĘTAJ!!!

Posiadacz zwierzęcia gospodarskiego (bydła, owiec, kóz i świń) obowiązany jest do dokonania spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada - co najmniej raz na dwanaście miesięcy, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia.

Szkoła Modliborzyce

10 listopada 2017 roku miała miejsce podniosła uroczystość – wręczenie sztandaru i oficjalne nadanie Publicznej Szkole Podstawowej imienia Orła Białego.

Tymbark 2017

Dziewczynki z drużyny U-12 z Modliborzyc zagrają w finale wojewódzkim ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Awans wywalczyły podczas turnieju powiatowego, który odbył się w środę 8 listopada w Janowie Lubelskim.

Policja logo

Przed nami długi weekend i związany z nim czas wyjazdów niosący ze sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa osób korzystających z dróg.