noc bibliotek

Biblioteka u Kazimierza zaprasza dzieci i dorosłych na tegoroczną edycję akcji Noc Bibliotek. W tym roku przygotowałyśmy dla Was m.in.: warsztaty kosmetyczne z firmą Mary Kay, turniej Xbox'owy, gry i zabawy na wolnym powietrzu, projekcje filmów dla dzieci i dorosłych.

FIL

Fundacja Inicjatyw Lokalnych zaprasza na kurs:
„OBSŁUGA KAS FISKALNYCH” TERMIN WEEKENDOWY!!!
DNIA 10-11 CZERWCA 2017 r. godz. 9:00-17:00

Wybieram życie

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miejska w Modliborzycach.

MRM

Od czerwca 2016 roku w naszej gminie działa Młodzieżowa Rada Miejska. Po roku działalności, jako jej przedstawiciele, możemy pochwalić się pierwszymi małymi sukcesami.

sesja

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.) zwołuję na dzień 30 maja 2017 roku (wtorek) na godzinę 13:00 w sali konferencyjnej Biblioteki u Kazimierza, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Kazimierza Zielińskiego w Modliborzycach, XXXIII w bieżącej kadencji sesję Rady Miejskiej w Modliborzycach.

22 uczniów szkół podstawowych z gminy Modliborzyce walczyło w piątek w miejscowym ośrodku kultury o nominacje do powiatowego etapu 36. Małego Konkursu Recytatorskiego.

harmonijki

Artyści z Łukowa, Lublina i Majdanu Nepryskiego zostali laureatami tegorocznego Wojewódzkiego Przeglądu Muzykujących na Harmonijkach Ustnych.

tancerki

Sukces tancerek z Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach na Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych.

Ogłoszenie Burmistrza Modliborzyc dot. zamknięcia mostu

Komunikat o konieczności przestrzegania zasad stosowania środków ochrony roślin w sposób bezpieczny dla pszczół.