Szanowni Państwo

Urząd Gminy w Modliborzycach zaprasza Państwa do zapoznania się z projektem Programu Współpracy Gminy Modliborzyce na rok 2010 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 usl. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Prosimy o przekazanie na piśmie wszelkich uwag i propozycji w zakresie planowanych do realizacji zadań do dnia 05.03.2010 r. bezpośrednio do Urzędu Gminy w Modliborzycach (pokój nr 16) oraz w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

Powyższe działania mają na celu rozwijanie i wzmacnianie współpracy z sektorem pozarządowym oraz wykorzystanie jego doświadczenia do realizacji zadań publicznych gminy w oparciu o przyszły Program Współpracy Gminy Modliborzyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

W przypadku pytań i uwag prosimy dzwonić pod numer: 15/8717106

PLIK DO POBRANIA:

Projekt Programu Współpracy Gminy Modliborzyce z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2010 (plik w formacie .doc)