kot do adopcji

Piękny, młody kotek szuka nowego bezpiecznego domu, więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 158715079, 158717151.

koncert na rynku w modliborzycach

12 grudnia 2019 r modliborzanie spotkali się w szczególnym miejscu i szczególnym czasie. Pięknie, świątecznie rozświetlony rynek, interaktywna szopka znana na całym świecie i ten szczególny czas, czas adwentu. Adwent jest okresem radosnego  oczekiwania na narodziny Jezusa, pojednania się z Bogiem i ludźmi, to czas w którym każdy chciałby zrobić coś dobrego dla innych, coś, co sprawi, że się uśmiechniemy. I taki  uśmiech zagościł na twarzach zgromadzonych na rynku i przed kamerami.

działalność koła gospodyń wiejskich

W Modliborzycach działa Koło Gospodyń Wiejskich „Wysokie Obcasy”. Powstało z inicjatywy kilku aktywnych pań, które z jednej strony chcą działać społecznie i aktywizować innych do takich działań a z drugiej po prostu dostrzegały potrzebę realizacji różnych społecznych projektów w naszej miejscowości.

podziękowania dla uczestników biegu mikołajkowego

Rodzina Kamila bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom IV Charytatywnego Biegu Mikołajkowego w Modliborzycach za ogromne serca i wsparcie rehabilitacji chłopca.

koncert kolęd

15 grudnia o godzinie 15.00 Schola Parafialna w Modliborzycach zaprasza na koncert kolęd "Chwała na wysokości...". Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach.

IV charytatywny bieg mikołajkowy

Już po raz czwarty Modliborzyce pomagało przez bieganie. 8 grudnia na rynku Modliborzyc zebrali się biegacze, uprawiający nornic walking, amatorzy i profesjonaliści, młodsi i starsi, Burmistrz, Sekretarz Urzędu Miejskiego, Przewodniczący Rady Miejskiej, klub Judo Team, Młodzieżowa Rada, Klub Aktywnych Ruchowo Rekreo – Styl, Koło Gospodyń Wiejskich „Wysokie Obcasy”, mieszkańcy,  po prostu wszyscy, którzy poprzez swoją aktywność sportową, zbieranie do puszek lub kibicowanie chcieli wesprzeć cel IV Charytatywnego Biegu Mikołajkowego czyli pomoc w rehabilitacji Kamila, mieszkańca gminy Modliborzyce.

koncert na rynku modliborzyc

12 grudnia o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na rynek Modliborzyc, przed "Interaktywną Szopkę Bożonarodzeniową". Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Modliborzycach, z klasy I a pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Pikula, zaprezentują świąteczny montaż słowno-muzyczny "Podzielmy się radością..." a Koło Gospodyń Wiejskich "Wysokie Obcasy" z Modliborzyc zaprasza na kiermasz stroików świątecznych. Oj, będzie się działo.

wycieczka do fabryki bombek

Bombki to jeden z tych elementów Bożego Narodzenia, bez których trudno wyobrazić sobie święta. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Modliborzycach dowiedzieli się u źródła jak powstają takie ozdoby, odwiedzając... Fabrykę Bombek Choinkowych w Nowej Dębie. Na miejscu nie tylko podziwiali wystawy, ale również wzięli udział w warsztatach, na których sami zdobili bombki według autorskich projektów.