Święto Jagód  - plakat

Burmistrz Modliborzyc oraz Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na "Święto Jagód". Impreza odbędzie się 28 lipca 2024 r. o godz. 14:00 na stadionie miejskim w Modliborzycach.

um

Ogłoszenie Burmistrza Modliborzyc dot.  powołania rzeczoznawców do szacowania wartości zwierząt zabitych lub poddanych ubojowi z nakazu organów Inspekcji Weterynaryjnej albo padłych w wyniku zastosowania zabiegów nakazanych przez  te organy przy zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt podlegających obowiązkowi zwalczania oraz za zniszczony sprzęt i produkty pochodzenia zwierzęcego.

burze

burza

Święto Jagód 2024

W dniu 28 lipca 2024 r. serdecznie zapraszamy na "ŚWIĘTO JAGÓD". Start imprezy o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Modliborzycach.  Na scenie wystąpią: Miły Pan, TOPKY, VOX, AVANS, Lokalni Artyści. Więcej szczegółów wkrótce... 

Powiatowe zawody OSP

       W niedzielę 14 lipca 2024 r. na stadionie sportowym w Modliborzycach rozegrane zostały Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych grup ‘’A’’ (męskie drużyny pożarnicze) oraz grupy ‘’C’’ (kobiece drużyny pożarnicze) z terenu powiatu janowskiego według regulaminu zawodów sportowo – pożarniczych OSP z 2011 r.

Pies do adopcji
     Urząd Miejski w Modliborzycach poszukuje nowego domu dla trzech psów !

Sukces MDP na zawodach powiatowych

       W niedzielę 7 lipca 2024 r. na stadionie miejskim w Janowie Lubelskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

woda

Drodzy Mieszkańcy, w związku z utrzymującą się suszą apeluję do mieszkańców Gminy Modliborzyce o racjonalne korzystanie z wody pochodzącej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów socjalno-bytowych i powstrzymanie się od podlewania ogródków, trawników, mycia samochodów, napełniania przydomowych basenów. 

zawody OSP

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Janowie Lubelskim oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim zapraszają na POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE, które odbędą się 14.07.2024r. na Stadionie w Modliborzycach o godz. 10:00.