Obostrzenia do 14 marca

W Polsce w ostatnim czasie odnotowujemy wzrost zakażeń COVID-19. Przekroczyliśmy barierę 10 tys. nowych przypadków dziennie. Rośnie liczba zajętych łóżek i respiratorów w szpitalach oraz liczba zleconych testów. W województwie warmińsko-mazurskim sytuacja epidemiczna jest szczególnie trudna, dlatego od 27 lutego zaostrzamy zasady bezpieczeństwa w tym regionie.

Pies

O tej suczce pisaliśmy już dwa tygodnie temu. Została znaleziona na Brzezinach. Jak widać na załączonym obrazku sunia jest przyjazna, energiczna, nie boi się kontaktu z ludźmi.

Pies

Trafił do nas pies znaleziony w miejscowości Wolica Kolonia. Prawdopodobnie został porzucony przez właściciela lub uciekł z posesji. Pies jest łagodny i przyjazny, nie boi się kontaktu z ludźmi.
Wszystkich osoby zainteresowane adopcją pieska lub które wiedzą do kogo należy prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Modliborzycach. Tel. 15 8717151 lub 158715079.

KONDOLENCJE

Wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy
dla Barbary Jarosz
Skarbnik Gminy Modliborzyce
z powodu śmierci Teścia
składają
Burmistrz i pracownicy Urzędu Miejskiego w Modliborzycach
Przewodniczący wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Modliborzycach

Komunikat

Prognozuje się wzrost temperatury powietrza powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej.

LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” ul. Ogrodowa 16, 23-300 Janów Lubelski ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. wdrażania LSR 2014-2020

PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2021 roku.

kulinarne skarby

Ogłaszamy konkurs dla mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego na opis i przepisy:
• tradycyjnych potraw wielkanocnych.

SOSW

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble jest miejscem wyjątkowym - zarówno ze względu na historię miejsca, w którym się znajduje oraz atrakcyjną lokalizację
w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, jak i za sprawą swojej wieloletniej, skutecznej działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Konkurs

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej, zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu na najpiękniejszą tradycyjną oraz współczesną palmę i pisankę wielkanocną.