Osada leśna "Doboszówka" powstała w 2010 roku. Jest to młode gospodarstwo agroturystyczne wciąż się rozwijające.
"Doboszówka" położona jest we wsi Kalenne w sercu Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie, 12 km od Modliborzyc, 20 km od Janowa Lubelskiego. Osada położona jest na terenie obszaru Natura 2000, w sąsiedztwie rezerwatu wodno - torfowiskowego o wybitnych walorach przyrodniczych i krajobrazowych Imielty Ług ( odległość 2 km).

Zapraszamy do nas wszystkich miłośników przyrody, preferujących ciszę i spokój w bliskości z naturą. Zapewniamy pyszną, domową kuchnię, możliwość degustowania produktów regionalnych m.in. wyśmienita nalewka z żurawiny, potrawy z kaszy gryczanej.
Nasza osada to wspaniałe miejsce wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi w miłej, przytulnej atmosferze. Organizujemy małe szkolenia, imprezy rodzinne, firmowe i okolicznościowe w pięknych rustykalnych wnętrzach lub plenerowe w bliskości z leśnym krajobrazem. Chętnie podejmujemy wyzwania i realizujemy pomysły gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do odwiedzenia tego urokliwego miejsca!

Małgorzata i Marcin Dobosz
www.doboszowka.pl
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 606 68 90 91