10 października o godz.14– tej w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach odbyła się kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. Na spotkaniu podsumowaliśmy pierwszy etap akcji „Wybieram życie”.

Do tej pory zebraliśmy 111 projektów odblasków. Uważamy, że to duży sukces i bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji.
          Na sesji wybraliśmy komisję, która zdecyduje, czyja praca lub czyje prace (nie wykluczamy wyboru kilku propozycji) będą najlepsze. Komisja będzie obradowała we wtorek, 17 października o godzinie 14-tej i uznaliśmy, że do tego czasu będziemy jeszcze przyjmować Wasze propozycje. Każdy może złożyć dowolną ilość prac w dowolnej formie (opisowej, plastycznej i każdej innej). Zapraszamy wszystkich, którym przyszedł do głowy fajny pomysł i chce dołączyć do naszej akcji. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

          Ponadto na sesji pojawiła się grupa młodzieży ze Stojeszyna, która chce włączyć się w działania Młodzieżowej Rady Miejskiej jako grupa przyjaciół, zainteresowana pracami naszej Rady. Oczywiście z radością ich przyjmujemy i zapraszamy wszystkich chętnych chcących wesprzeć pracę Rady swoimi pomysłami, swoim czasem, swoją pracą. My działamy, działajcie z nami.

Sesja-MRM1
Sesja-MRM2
Sesja-MRM4
Sesja-MRM3
Sesja-MRM5
Sesja-MRM6
Sesja-MRM1 Sesja-MRM2 Sesja-MRM4 Sesja-MRM3 Sesja-MRM5 Sesja-MRM6


Opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej – Iwona Mańka