26 kwietnia 2019 r odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym, IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Modliborzycach. Przedyskutowaliśmy pomysły projektów nad którymi chcielibyśmy pracować po wakacjach.

Naszym największym zamierzeniem w roku szkolnym 2019/2020 będzie szkolenie z pierwszej pomocy. Projekt będziemy realizować we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Modliborzyce a konkretnie z jednostkami z Modliborzyc, Wierzchowisk i Stojeszyna.

O działaniach straży ogólnie opowiedział Gminny Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Modliborzycach Tomasz Kliza. Chcemy, żeby ta wspólna akcja przyniosła wymierne efekty, naszą intencją jest, żeby każdy, kto weźmie udział w szkoleniu będzie umiał, w razie potrzeby, pomóc osobie potrzebującej. Na pewno jeszcze o naszych działaniach usłyszycie.
Zdecydowaliśmy także, o włączeniu się w organizację i pomoc przy obsłudze Gminnego Dnia Sportu. Staramy się być widoczni wszędzie, gdzie dzieją się sprawy społeczne, szczególnie te, które dotyczą młodych ludzi. Ponieważ w takim składzie nie spotkamy się już przed wakacjami, życzyliśmy sobie doskonałych cenzurek i udanego wypoczynku a we wrześniu, z nowymi siłami przystępujemy do pracy.


Opiekunka Młodzieżowej Rady Miejskiej
Iwona Mańka

IV-sesja-MRM-01
IV-sesja-MRM-02
IV-sesja-MRM-03
IV-sesja-MRM-04
IV-sesja-MRM-05
IV-sesja-MRM-06
IV-sesja-MRM-07
IV-sesja-MRM-08
IV-sesja-MRM-09
IV-sesja-MRM-10
IV-sesja-MRM-11
IV-sesja-MRM-12