dni modliborzyc

Właścicielką najładniejszego ogrodu w gminie Modliborzyce jest Ewa Skupińska-Misiak ze Stojeszyna Drugiego. Wyniki konkursu ogłoszono podczas tegorocznego Święta Jagód, które odbyło się w miniony weekend.

KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Lublinie zaprasza rolników na bezpłatne leczenie rehabilitacyjne.

konkurs dla seniorów

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza wszystkich seniorów utalentowanych muzycznie do konkursu w czterech kategoriach: chóry, grupy muzyczne, zespoły folklorystyczne oraz soliści i duety.

konkurs historyczny

Kto stał na czele Komisji Edukacji Narodowej? Kiedy abdykował król Stanisław August Poniatowski? Od kiedy "Mazurek Dąbrowskiego" jest hymnem Polski albo jakie stronnictwa działały w Sejmie Czteroletnim? To tylko wybrane zadania, z którymi mierzyli się uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej "...I będzie wolna Polska" w Modliborzycach.

Zasłużona

Alfreda Dec z Wierzchowisk Drugich dołączyła oficjalnie do grona "Zasłużonych dla Gminy Modliborzyce". Uroczyste wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas Regionalnego Zjazdu Pszczelarzy.

Policja logo

Policja ostrzega przed oszustami. Apelujemy zwłaszcza do osób starszych o rozwagę i rozsądek wobec nieznanych osób, które pukają do naszych mieszkań. Pomysłowość i przebiegłość oszustów jest nieograniczona.

Wakacje W Filii Bibliotecznej w Stojeszynie

 Biblioteka u Kazimierza - Filia Biblioteczna w Stojeszynie Pierwszym zaprasza dzieci i młodzież na wakacje w bibliotece pod hasłem "Zaczytane lato z książką".

Święto Jagód 2018

Burmistrz Modliborzyc oraz Rada Miejska w Modliborzycach serdecznie zapraszają na ŚWIĘTO JAGÓD 2018

Piwińska wystawa

Z zawodu jest fryzjerką, ale jej pasją jest malarstwo. Obrazy Agnieszki Piwińskiej, bo o niej mowa, można oglądać w galerii Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach.

Wakacje

 Biblioteka u Kazimierza zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia wakacyjne organizowane w ramach akcji „Lato w bibliotece”