GUKS

Serdecznie zapraszamy na turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Modliborzyc który odbedzie się 17-02-2019 r. o godz 9:00 w hali sportowej w Modliborzycach.

Judo team

9 lutego w Lublinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w Judo we wszystkich kategoriach wiekowych począwszy od dzieci po seniorów.

ferie gok

Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach zaprasza na ferie 2019 od 12 do 22 lutego 2019r.

cdr

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XIX edycję ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Turniej tenisa

W imieniu społeczności Wsi Lute mam zaszczyt zaprosić na X TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR JÓZEFA KUDŁY, który odbędzie się 17 lutego 2019r. o godz. 10:00 w siedzibie Zespołu Szkół w Modliborzycach ul. Ogrodowa 6. 

siatkówka

Gimnazjaliści z Modliborzyc zagrają w rejonowym turnieju Igrzysk Młodzieży szkolnej w Piłce Siatkowej. Awans wywalczyli podczas zawodów powiatowych, które w tym tygodniu odbyły się w Batorzu.

ferie

Filia biblioteczna w Stojeszynie Pierwszym zaprasza dzieci w godz. 12:00 - 15:00 na FERIE W BIBLIOTECE

UM

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 9 listopada 2018 roku o zmianie niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym (Dz. U. z 2018 r., poz. 2244) zwrot podatku akcyzowego dotyczy oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej oznaczonej kodem CN 2710 19 43 do 2710 19 48 oraz kodem CN 3826 00.

Policja logo

Od najbliższego poniedziałku w województwie lubelskim rozpoczynają się ferie zimowe. Część dzieci i młodzieży wyjedzie na zorganizowane zimowiska, ale sporo z nich zostanie w domach. Dlatego ważne, by zadbać o bezpieczny wypoczynek dla jednych i drugich. Policja radzi, jak przygotować dzieci i młodzież do zimowego wypoczynku.

Muzeum

Zapraszamy na kolejny wernisaż - piątek 8 lutego godzina 18.00 do Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii. Wejście od ul. Sukienniczej.
Tym razem całkowita zmiana - spotkanie z kolażem fotograficznym. Osobiste wizje i przemyślenia autora Piotra Dudaka - filmowca i fotografa z Katowic. Serdecznie zapraszamy.
W czasie wernisażu spotkanie z młodym twórcą.

ferie

Biblioteka u Kazimierza zaprasza na "FERIE Z BIBLIOTEKĄ"