Wybory Samorządowe 2018

Obwieszczenie Burmistrza Modliborzyc z dnia 21 września 2018r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

wyprawka

Mamy to!
Właśnie otrzymaliśmy Wyprawki Czytelnicze z w ramach kampanii społecznej odbywającej się pod hasłem „Mała książka - wielki człowiek”, realizowanej przez Instytut Książki przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

zaproszenie

Szanowni Państwo,
w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki ma zaszczyć zaprosić  wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego na Pierwsze Ogólnopolskie Święto – wdzięczni Polskiej Wsi.

mrm

Nowy rok szkolny to także początek pracy dla Młodzieżowej Rady Miejskiej w Modliborzycach II kadencji. Druga sesja odbyła się 18 września 2018r.

koncert

Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach serdecznie zaprasza na koncert CARLOS JOHNSON & HOODOO BAND który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury 29 września o godzinie 20:00. BILETY: 50zł/60zł

Lubelskie

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie zaprasza wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu ,,Nagroda Trzeciego Sektora” przyznawanej za działalność w sektorze pozarządowym.

Wybory Samorządowe 2018

Obwieszczenie MKW w Modliborzycach w sprawie wezwania do dokonania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych w okręgu wyborczych nr 13

Wybory Samorządowe 2018

Informacja MKW w Modliborzycach o harmonogramie dyżurów i składzie Miejskiej Komisji Wyborczej.

Wybory Samorządowe 2018

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 14 września 2018 w sprawie zmiany w składzie Miejskiej Komisji Wyborczej w Modliborzycach

SPZOZ

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-edukacyjnym, dotyczącym profilaktyki chorób nowotworowych, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach w dniu 30.09.2018r. o godz. 17:00.

Wybory Samorządowe 2018

Obwieszczenie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Lublinie z dnia 11 września 2018 r., w sprawie składu, miejsca, dni i godzin pełnienia dyżurów przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w Lublinie.

NFOŚ

We wrześniu rusza nabór wniosków o dotacje i preferencyjne pożyczki na termomodernizację domów jednorodzinnych, wymianę ich źródła ciepła (pieca) oraz kolektory słoneczne i przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne – w ramach rządowego programu Czyste Powietrze, który obejmie też nowe domy.