OHP

Lubelska Wojewódzka Komenda OHP informuje o rozpoczęciu naboru młodzieży w wieku 15-18 lat do jednostek Ochotniczych Hufców Pracy na rok szkolny 2017/2018

szkoła muzyczna

Mobilna Szkoła Muzyczna z dojazdem do ucznia zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Zapisy do MOBILNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ trwają cały rok.

Akademia

Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka” – największego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych.  Zapraszamy szkoły z całej Polski do udziału w tym bezpłatnym programie. 

Sprzątanie świata

Ponad 100 uczniów Zespołu Szkół w Modliborzycach zaangażowało się w tegoroczną akcję "Sprzątanie świata". Miejscowa placówka organizuje ją od kilku lat, ale po raz pierwszy w piątek 15 września porządkowanie miasta poprzedziła prelekcja na temat ochrony środowiska.

ETZT

ETZT odbywa się każdego roku w dniach 16-22 września. Jego kulminacyjny punkt stanowi organizowany 22 września Dzień bez Samochodu.
Tematem przewodnim w roku 2017 jest hasło "Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna.

Wzorowa łazienka

Miejsce, w którym każdy chce czuć się komfortowo, do którego powinien mieć swobodny dostęp i móc z niego korzystać bez skrępowania.

Narodowe czytanie

Szkoła w Stojeszynie Pierwszym w odpowiedzi na apel Prezydenta przyłączyła się po raz drugi do tej akcji.

Policja logo

Janowscy policjanci poszukują właściciela klucza do zamku drzwiowego.

Policja logo

Janowscy policjanci poszukują właściciela roweru marki Conquest. Rower znaleziony został w Janowie Lubelskim przy ul. Ochotników Węgierskich. Można go odebrać w janowskiej jednostce policji.

sesja

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.) zwołuję na dzień 26 września 2017 roku (wtorek) na godzinę 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Modliborzycach, XXXVIII w bieżącej kadencji sesję Rady Miejskiej w Modliborzycach.

Sprzątanie świata

Już w ten weekend wielka społeczna akcja na rzecz poszanowania środowiska!