PIS

W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

PBL

Starosta Janowski zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące działalności nowo utworzonego Powiatowego Biura Biznes Lubelskie.

Policja logo

Warto pamiętać, że pieszy na drodze nie ma takiej ochrony, jaką ma kierujący czy pasażer samochodu. Nie chronią go pasy bezpieczeństwa czy poduszki powietrzne. Dlatego tak ważna staje się jego widoczność na drodze.

woda

Zakład Gospodarki Komunalnej w Modliborzycach informuje mieszkańców miejscowości Dąbie, Słupie, Stojeszyn Drugi o przerwie w dostawie wody w dniu 21-02-2020 (Piątek ) w godz. 8.00-14.00.
Przerwa w dostawie wody będzie spowodowana pracami przy budowie drogi S19.
Za utrudnienia przepraszamy.

LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „ Leśny Krąg” zaprasza, na warsztat refleksyjny, który odbędzie się w dniu 21 lutego 2020 r. o godz. 13.00 w Biurze Stowarzyszenia, ul. Ogrodowa 16, 23-300 Janów Lubelski

PGE

PGE Obrót uruchomiła mobilny punkt obsługi, w którym można zrealizować wszelkie kwestie związane z energią elektryczną i gazem. 
W środę 19 lutego 2020 r. pojawi się obok Punktu Obsługi Klienta Dystrybucyjnego PGE przy ul. Zamoyskiego 96 i będzie dostępny dla klientów w godzinach 11:00 - 14:00

Halówka

Dwa puchary drużynowe i trzy wyróżnienia indywidualne to dorobek młodych piłkarzy halowych z gminy Modliborzyce w turnieju w Potoczku.

PIW

Lubelski Wojewódzki Lekarz Weterynarii przypomina, że każdy posiadacz psa ma obowiązek poddawać to zwierzę corocznym szczepieniom przeciwko wściekliźnie. 

Sport

Siatkarki, piłkarki ręczne i szczypiorniści z Modliborzyc oraz siatkarze z Wierzchowisk Drugich będą reprezentować Gminę Modliborzyce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Piłka halowa

Zespół Szkół w Modliborzycach ma najlepszą w powiecie janowskim drużynę piłki nożnej halowej. Reprezentacja chłopców z klas VII - VIII wygrała zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w piątek 7 lutego w Potoczku.