Kilka dni pozostało mieszkankom powiatu janowskiego na zgłoszenie się do konkursu "Miss Jagody 2016". Wybory odbędą się w sobotę 2 lipca podczas "Święta Jagód" w Modliborzycach.

O tytuł najpiękniejszej mogą się ubiegać kandydatki w wieku do 15 do 25 lat, ale dziewczęta, które nie są pełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub opiekunów.

Zgłoszenia są przyjmowane do środy 29 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 871 50 21. Dzień później kandydatki wezmą udział w preeliminacjach, z których do finału zostanie nominowanych 8 uczestniczek. Podczas wyborów zaprezentują się one co najmniej dwukrotnie - w strojach fitness i kreacjach wieczorowych. Oprócz członków jury swoją miss wybierze także publiczność. Konkurs odbędzie się w sobotę 2 lipca, ale tegoroczne "Święto Jagód" potrwa dwa dni. W niedzielę zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najpiękniejszy ogród i konkursu kulinarnego, a w części artystycznej wystąpią zespoły i soliści GOK w Modliborzycach oraz kabaret "Szara eminencja". Jedną z gwiazd będzie grupa "2 plus 1".

Miss Jagody