KONDOLENCJE

Wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy
dla Barbary Jarosz
Skarbnik Gminy Modliborzyce
z powodu śmierci Teścia
składają
Burmistrz i pracownicy Urzędu Miejskiego w Modliborzycach
Przewodniczący wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Modliborzycach

Komunikat

Prognozuje się wzrost temperatury powietrza powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej.

LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” ul. Ogrodowa 16, 23-300 Janów Lubelski ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. wdrażania LSR 2014-2020

PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2021 roku.

kulinarne skarby

Ogłaszamy konkurs dla mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego na opis i przepisy:
• tradycyjnych potraw wielkanocnych.

SOSW

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble jest miejscem wyjątkowym - zarówno ze względu na historię miejsca, w którym się znajduje oraz atrakcyjną lokalizację
w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, jak i za sprawą swojej wieloletniej, skutecznej działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Konkurs

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej, zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu na najpiękniejszą tradycyjną oraz współczesną palmę i pisankę wielkanocną.

łączy nas piłka

Czym są Zielone Wyzwania?
Jesienią, gdy całą Europę zalała druga fala pandemii koronawirusa, rozgrywki XXI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” musiały zostać odwołane. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo potencjalnych uczestników zmagań, Polski Związek Piłki Nożnej wspólnie ze sponsorami Turnieju: głównym – marką Tymbark – oraz brązowym – firmą Electrolux – przygotował zastępczą koncepcję, mającą na celu pobudzić dzieci do sportowej aktywności i odciągnąć je od komputerów. W ten sposób powstały „Zielone Wyzwania”.

Policja logo

          Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w województwie lubelskim funkcjonuje od 14 września 2016 roku. Od tego momentu mieszkańcy naszego powiatu mogą na bieżąco informować Policję o zagrożeniach występujących w danym rejonie.

GOPS

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Modliborzycach zaprasza do składania ofert na świadczenie usług sprzątania w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Modliborzycach.

OSTRZEŻENIE

Prognoza pogody na okres dłuższy niż 2 najbliższe dni może ulec diametralnej zmianie. W tej chwili modele prognozują inny scenariusz niż przed weekendem. W przyszłym tygodniu przewidywane jest znaczące ocieplenie.

ZAMIECIE ŚNIEŻNE