UM

W związku z zaistniałym problemem dotyczącym trudności lub braku odbioru odpadów biodegradowalnych w miejscowości Modliborzyce w dniu 17.03.2023 r., prosimy mieszkańców, którzy opłacają odbiór bioodpadów, o wystawienie worków brązowych w dniu 24.03.2023 r. (piątek) przy odbiorze pozostałych frakcji odpadów segregowanych.

Biblioteka u Kazimierza serdecznie zaprasza na spotkanie z człowiekiem, który zdobył Kilimandżaro.

       Biblioteka u Kazimierza serdecznie zaprasza na spotkanie z człowiekiem, który zdobył Kilimandżaro.

caritas

Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego w Modliborzycach ul. Armii Krajowej 11 zaprasza na bezpłatne badanie wzroku w dniu 22.03.2023r. w godz. 14:00-18:00

Sesja Rady Miejskiej

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity; Dz. U. z 2023 r, poz. 40) oraz § 18 uchwały Nr LII/289/2018 Rady Miejskiej w Modliborzycach z dnia 14 listopada 2018 roku w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Modliborzyce (Dz. Urzęd. Woj. Lub. z 2018r., poz. 5923) zwołuję  XXXVIII Sesję Rady Miejskiej w Modliborzycach, która odbędzie się 23 marca 2023 roku (czwartek) o godz. 09.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Modliborzycach.

CZYSTE POWIETRZE

Burmistrz Modliborzyc zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania z rządowego programu „Czyste powietrze”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 marca 2023 r.
o godz. 15.30 w budynku Urzędu Miejskiego w Modliborzycach w sali nr 5 (pierwsze piętro).

       11 marca przypada Ogólnopolski Dzień Sołtysa. Z tej okazji wszystkim Sołtysom  oraz członkom Rad Sołeckich z terenu Gminy Modliborzyce składamy serdeczne życzenia.

XLV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ  POD HASŁEM; „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”  – ELIMINAJCJE GMINNE

       10 marca 2023 r. w sali konferencyjnej Biblioteki Kazimierza w Modliborzycach odbyły się eliminacje gminne w ramach XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

KONKURS NA TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

      Przewodniczący Rady Miejskiej w Modliborzycach oraz Burmistrz Modliborzyc zapraszają do udziału w konkursie na TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ.

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych  z terenu Gminy Modliborzyce: "Ślady pamięci… Miejsca pamięci Powstania Styczniowego w Gminie Modliborzyce"

      Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pt. ” Ślady pamięci… Miejsca pamięci Powstania Styczniowego w Gminie Modliborzyce”.

Dzień Kobiet

         Drogie Panie! Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia:  zdrowia, szczęścia, pogody ducha, siły, samych dobrych chwil i wielu powodów do uśmiechu.

Szkolenie dla rolników

       Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Janowie Lubelskim organizuje szkolenia dla rolników:

Ruszyła VIII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”

     Rozpoczął się nabór do VIII edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń.