KGW „WYSOKIE OBCASY” Z MODLIBORZYC NA GRYCZAKACH 2022

     W dniach 6-7 sierpnia 2022 roku już po raz 19-ty w Janowie Lubelskim odbył się Festiwal Kaszy “Gryczaki 2022”.

Pies do adopcji

      Poszukujemy nowego domu dla ok. 3 letniego kundelka. Piesek znajduje się w miejscowości Słupie. Piesek jest oswojony i nie boi się kontaktu z ludźmi. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z Urzędem Miejskim w Modliborzycach tel. 15 8717 151.

piosenki żołnierskie

Serdecznie zapraszamy na koncert: ŚPIEWAJMY PIOSENKI ŻOŁNIERSKIE, który odbędzie się 15 sierpnia 2022r o godz. 16:00 na rynku w Modliborzycach.

festyn

Serdecznie zapraszamy na FESTYN RODZINNY który odbędzie się 14 sierpnia 2022 r. na rynku w Modliborzycach.

UPAŁ

magulon

19 sierpnia w Parku w Modliborzycach odbędzie się Festiwal sztuki alternatywnej organizowany pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury.

LROT - logo

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w rajdach rowerowych organizowanych w ramach wydarzenia pn. "Tydzień Turystyki Rowerowej - Bike'owe Roztocze" przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, Gminę Janów Lubelski, Urząd Miejski w Zwierzyńcu oraz Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze.

UM

Urząd Miejski w Modliborzycach informuje, iż w dniach od 01 do 31 sierpnia 2022 r. będą przyjmowane wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego na rok 2022. Wnioski należy składać w pokoju nr 12 (I piętro) tutejszego urzędu.

Kotki

Urząd Miejski w Modliborzycach poszukuje nowego domu dla 5 kociąt, które zostały porzucone w miejscowości Modliborzyce przy ulicy Leśnej. Kociaki samodzielnie jedzą i nie boją się kontaktu z ludźmi.

Burze z gradem

Zakład Gospodarki Komunalnej w Modliborzycach informuje mieszkańców miejscowości Modliborzyce ul. Długa, Gołębia, Niecała, Piłsudskiego, Zaborska o przerwie w dostawie wody w dniu 26-07-2022 w godz. 8.00-12.00

24 lipca - Święto Policji

        24 lipca, w całym kraju, obchodzone jest Święto Policji. Z tej okazji składamy wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji najserdeczniejsze życzenia.