burza

Święto Jagód 2024

W dniu 28 lipca 2024 r. serdecznie zapraszamy na "ŚWIĘTO JAGÓD". Start imprezy o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Modliborzycach.  Na scenie wystąpią: Miły Pan, TOPKY, VOX, AVANS, Lokalni Artyści. Więcej szczegółów wkrótce... 

Powiatowe zawody OSP

       W niedzielę 14 lipca 2024 r. na stadionie sportowym w Modliborzycach rozegrane zostały Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych grup ‘’A’’ (męskie drużyny pożarnicze) oraz grupy ‘’C’’ (kobiece drużyny pożarnicze) z terenu powiatu janowskiego według regulaminu zawodów sportowo – pożarniczych OSP z 2011 r.

Pies do adopcji
     Urząd Miejski w Modliborzycach poszukuje nowego domu dla trzech psów !

Sukces MDP na zawodach powiatowych

       W niedzielę 7 lipca 2024 r. na stadionie miejskim w Janowie Lubelskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

woda

Drodzy Mieszkańcy, w związku z utrzymującą się suszą apeluję do mieszkańców Gminy Modliborzyce o racjonalne korzystanie z wody pochodzącej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów socjalno-bytowych i powstrzymanie się od podlewania ogródków, trawników, mycia samochodów, napełniania przydomowych basenów. 

zawody OSP

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Janowie Lubelskim oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim zapraszają na POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE, które odbędą się 14.07.2024r. na Stadionie w Modliborzycach o godz. 10:00.

KOMUNIKAT ZGK

       Zakład Gospodarki Komunalnej w Modliborzycach informuje  mieszkańców miejscowości Modliborzyce ul. Piłsudskiego, Gołębia, Zaborska, Niecała o przerwie w dostawie wody w dniu 08-07-2024 w godz. 9.00-12.00 .

mdp

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Janowie Lubelskim, Komenda Powiatowa PSP w Janowie Lubelskim oraz gospodarz Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Janowie Lubelskim serdecznie zapraszają na powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Modliborzyc

        Burmistrz Modliborzyc Witold Kowalik ma wotum zaufania i absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Podczas II sesji Rady Miejskiej w Modliborzycach, 25 czerwca 2024 r., w głosowaniach nad obydwiema uchwałami za ich przyjęciem zagłosowali wszyscy radni, biorący udział w obradach.

      W środę, 26 czerwca 2024 roku na budynku dawnej synagogi, obecnie siedzibie Gminnego Ośrodka kultury w Modliborzycach, miało miejsce odsłonięcie tablicy ”Pamięci Żydów z Modliborzyc – obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w latach 1942-1943 w czasie akcji Rainhardt”.

burze