Burze z gradem

pieski

Urząd Miejski w Modliborzycach poszukuje nowego domu dla 2 szczeniaków, które zostały porzucone w miejscowości Wierzchowiska Pierwsze. Pieski mają ok. 2 miesięcy, są przyjazne, chętne do zabawy, nie boją się kontaktu z ludźmi.

Burze z gradem

UM

Urząd Miejski w Modliborzycach informuje, iż w dniach od 02 do 31 sierpnia 2021 r będą przyjmowane wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego na rok 2021.

Burze z gradem

konkurs

Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskim zapraszado udziału w konkursie na potrawę regionalną i nalewkę żurawinową, w ramach Festiwalu Kaszy Gryczaki.

inspekcja weterynaryjna

W związku z zagrożeniem wysoce zjadliwa grypa ptaków Powiatowy Lekarz Weterynarii w Janowie Lubelskim udostępnia ulotkę dotyczącą zasad bioasekuracji.

woda

Zakład Gospodarki Komunalnej w Modliborzycach informuje mieszkańców miejscowości Modliborzyce ul.: Sadowa, Długa i Leśna o przerwie w dostawie wody w dniu 21-07-2021r. (Środa) w godz. 8.00-15.00 . Przerwa w dostawie wody będzie spowodowana usuwaniem awarii wodociągu.
Za utrudnienia przepraszamy.

ASF

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Janowie Lubelskim przypomina o przestrzeganiu zasad bioasekuracji w gospodarstwach, w których utrzymywane są świnie, zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2021/605z dnia 7 kwietnia 2021 r. ustanawiającym szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń.

dobry start

W dniu 05.08.2021r. ekspert z ZUS pomoże w założeniu profilu PUE w celu złożenia wniosku o świadczenie z programu DOBRY START - 300 +.

Psy

Urząd Miejski w Modliborzycach poszukuje nowego domu dla 3 szczeniaków, które zostały porzucone w miejscowości Wierzchowiska Pierwsze. Pieski mają ok. 2 miesięcy, są przyjazne, chętne do zabawy, nie boją się kontaktu z ludźmi.

Burze z gradem