Wybory do Parlamentu Europejskiego

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Lublinie z dnia 13 maja 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 8.

Dzień Samorządu Terytorialnego

       Dzień 27 maja uchwalony został przez Sejm RP w 2000 roku Dniem Samorządu Terytorialnego.

PRZEGLĄD MUZYKUJĄCYCH NA HARMONIJKACH USTNYCH

       W niedzielę, 26 maja 2024 r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach już po raz 21. odbył się Wojewódzki Przegląd Muzykujących na Harmonijkach Ustnych.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Postanowienie nr 155/2024 Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 24 maja 2024r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w gminie Modliborzyce

Budowa ogólnodostępnego plenerowego placu zabaw w miejscowości Słupie

       Stowarzyszenie "OPOKA SŁUPIE" otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pt. „Budowa ogólnodostępnego plenerowego placu zabaw w miejscowości Słupie”.

fundusze europejskie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Banku Gospodarstwa Krajowego i Partnerów Finansujących dotyczące szczegółów oferty pożyczek unijnych na OZE dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego, w których większość udziałów lub akcji posiadają JST lub ich związków, spółdzielni energetycznych, podmiotów działających w imieniu klastra energii, obywatelskich społeczności energetycznych działające w zakresie energii odnawialnej.

Kondolencje

Łącząc się w żałobie i smutku z Rodziną
składamy wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci

śp. Teresy Kucharczyk
Sołtys Modliborzyc  w latach 2001-2007 oraz 2015-2019

21. WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MUZYKUJĄCYCH NA HARMONIJKACH USTNYCH

          26 maja 2024 r. Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach zaprasza po raz 21 zapraszamy do Modliborzyc harmonijkarzy z województwa lubelskiego oraz artystów potrafiących wyczarować muzykę z takich przedmiotów jak grzebień, liść, butelka itp.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Postanowienie nr 154/2024 Komisarza Wyborczego w Lublinie II w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024r.

Burze z gradem

Kino GOK

       Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach zaprasza na bezpłatne seanse filmowe, w niedzielę 19 maja 2024r. 

Historia wozów strażackich w OSP Stojeszyn

       Jednostka OSP Stojeszyn obchodzić będzie niebawem 69. rocznicę swojej działalności. Za powstanie aktualnie działającej Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojeszynie przyjęto bowiem uznawać październik 1955 roku, choć przed II wojną światową, w latach od 1937 do 1943 w Stojeszynie już taka Ochotnicza Straż Pożarna funkcjonowała.