Właścicielką najładniejszego ogrodu w gminie Modliborzyce jest Lucyna Jachura, a tytuły miss zdobyły Dominika Czuba i Edyta Zimak.

           Wyniki obydwu konkursów ogłoszono podczas tegorocznego Święta Jagód, które w miniony weekend odbyło się w miejscowym kompleksie sportowym.
           Dwudniową imprezę wypełniły prezentacje lokalnych artystów, koncerty zaproszonych gości i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.
           W konkursie ogrodniczym jury oceniło 6 propozycji. Tu za zwycięskim ogrodem Lucyny Jachury znalazły się dwa inne ogrody w Modliborzycach - Adama Kapusty i Katarzyny Kapusty. Wyróżnienia jurorzy przyznali Katarzynie Miś z Zarajca, Marcie i Stanisławowi Brykom, również z Zarajca oraz Teresie Mul z Kolonii Zamek.

Galeria MISS Jagody 2016


           Kandydatki do tytułu "Miss Jagody 2016" prezentowały się w strojach fitness i wieczorowych. Zdaniem członków komisji najlepiej wypadła Dominika Czuba ze Studzieńca w powiecie stalowowolskim, a publiczności najbardziej spodobała się Edyta Zimak z Modliborzyc.
           Poza emocjami, związanymi z konkursami, uczestnicy święta podziwiali zdolności sceniczne zespołów tanecznych, wokalistów, kabaretów i zespołu śpiewaczego, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach. Wśród wykonawców byli laureaci tegorocznego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym - Elżbieta Kamińska i Stanisława Kapusta oraz siostry Lenart, który tym razem wystąpiły ze współczesnym repertuarem.
           Grono artystów tegorocznej imprezy uzupełnił kabaret "Szara eminencja", a w części typowo muzycznej publiczność bawiły zespoły: "MeGustar", "Faster", "Nipper", "Ego", "Tonpress" oraz "Zbóje", "Tex", "Lili" i "2 plus 1".

Galeria Święto Jagód 2016

OGRODY 2016
Jachura2
Jachura1
Jachura3
Jachura4
Jachura5
Jachura6
Jachura7
Jachura8
Bryk1
Bryk2
Bryk3
Bryk4
Bryk5
Bryk6
Bryk7
Bryk8
KapustaAdam1
KapustaAdam2
KapustaAdam3
KapustaAdam4
KapustaAdam5
KapustaAdam6
KapustaAdam7
KapustaAdam8
KapustaKatarzyna2
KapustaKatarzyna1
KapustaKatarzyna3
KapustaKatarzyna4
KapustaKatarzyna5
KapustaKatarzyna7
KapustaKatarzyna6
KapustaKatarzyna8
Mis2
Mis1
Mis3
Mis4
Mis5
Mis6
Mis8
Mis7
Mul1
Mul2
Mul3
Mul4
Mul5
Mul6
Mul7
Mul8