Gminny Uczniowski Klub Sportowy Modliborzyce drugi raz z rzędu wygrał Amatorską Ligę Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Frampola. W tegorocznym finale, który odbył się w miniony weekend, drużyna prowadzona przez grającego trenera Piotra Jaskowskiego, pokonała zespół z Niemirowa.

- Nie rozpoczęliśmy tego spotkania najlepiej, ponieważ pierwszy set był przegrany. Potem jednak poszło już zdecydowanie lepiej, choć ostatni set był bardzo zacięty i skończył się wynikiem 31:29. Ostatecznie cały mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:1 - relacjonuje  Piotr Jaskowski.

W ubiegłorocznym finale GUKS Modliborzyce wygrał 3:0, a jego przeciwnikiem był "Meczbol" Frampol.

Puchar burmistrza tego miasta w tym roku wywalczyła drużyna w składzie: kapitan Zenon Biegas (zdj. 2), Szymon Bęcała, Marcin Dziura, Dariusz Gumienik, Mateusz Jaskowski, Mateusz Kutyła, Przemysław Kutyła, Grzegorz Nieborak, Damian Piotrowski, Paweł Piotrowski, Sebastian Sołtys, Michał Surtel, Artur Światek, Łukasz Wróbel, Piotr Jaskowski i Mateusz Gałus (zdj. 3), który był najlepszym zawodnikiem zespołu podczas rozgrywek we Frampolu.

Na turnieju we Frampolu GUKS Modliborzyce jeszcze nie kończy sezonu. Drużyna została bowiem zgłoszona do rywalizacji w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim. Na razie nie wie z kim, ani gdzie zmierzy się w tej fazie rozgrywek. Wiadomo jedynie, że zawody odbędą się w ostatni weekend kwietnia.

  • 411x0guks-we-frampolu2017-a
  • guks-we-frampolu2017-b
  • guks-we-frampolu2017-c