Szanowni Państwo, bardzo nas cieszy fakt, że świąteczna iluminacja w Szopce Bożonarodzeniowej na naszym modliborskim rynku spotkała się z dużą Państwa przychylnością i zainteresowaniem.

W wielką przyjemnością widzimy, jak często Państwo podchodzą do szopki, jak przychodzicie z dziećmi i całymi rodzinami. Również aktywność na stronie internetowej www.modliborzyce24.pl jest bardzo duża, co widać po zmianach oświetlenia na szopce.
          Wiemy również, że nasza iluminacja spotkała się z dużym zainteresowaniem osób, mieszkających poza granicami kraju. Mamy nadzieję, że poza obcokrajowcami z Iraku, Chile czy Bangladeszu, naszą stronę odwiedza licznie Polonia mieszkająca na świecie. Odnotowujemy odwiedziny nie tylko z krajów europejskich ale także z tak odległych jak Australia, Kanada czy Stany Zjednoczone.
W związku z tym zrodził się pomysł dodatkowej, świątecznej lampki na szopce - „światełko dla nieobecnych”. Tych nieobecnych, którzy już nigdy nie usiądą przy naszym wigilijnym stole i tych, którzy są baaardzo daleko od nas. Po prostu wszystkich nieobecnych za którymi tęsknimy. Od Wigilii będziemy mogli przez naszą stronę www.modliborzyce24.pl włączyć światełko, które chcielibyśmy aby symbolizowało naszą bliskość z rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, których chcielibyśmy wtedy przytulić (chociaż wirtualnie).
          Powiedzcie o naszej szopce swoim znajomym, bliskim, rodzinie, skorzystajmy z naszej iluminacji i wyślijmy „światełko dla nieobecnych”. Bądźmy razem w te Święta.
Zapraszając Państwa na naszą stronę www.modliborzyce24.pl pragniemy złożyć życzenia aby nie zabrakło Państwu w te Święta miłości i bliskości a Nowy Rok obfitował szczęściem i uśmiechem.

I. Mańka – opiekun MRM