Już 6-tego stycznia będziemy mieli wspaniałą okazję do spotkania przy Szopce Bożonarodzeniowej na modliborzyckim rynku. W święto Trzech Króli, zgodnie z naszą 10-letnią tradycją mieszkańcy Modliborzyc spotykają się na wspólnym kolędowaniu. Na uroczystość tę zapraszają Rada Miejska w Modliborzycach i Burmistrz Modliborzyc.

Jak co roku spotkanie to jednoczy młodszych i starszych mieszkańców naszego miasta przy wspólnym śpiewaniu kolęd i pastorałek. Aura nam nie straszna, w razie ataków zimy można stanąć blisko przenośnych palenisk, które są rozstawione na rynku.
W tym roku, dzięki interaktywnej szopce możemy zaprosić do wspólnego kolędowania nie tylko tych, którzy mogą przyjść na miejski rynek ale wszystkich, którzy mają dostęp do Internetu. To dla nas wspaniała okazja do, chociaż wirtualnego, spotkania wszystkich tych, którzy sentymentalnie są związani z Modliborzycami.
Zapraszamy przed ekrany monitorów wszystkich Modliborzan rozsianych po całym świecie ale też ich bliskich i przyjaciół, Polaków i obcokrajowców, bądźmy razem w ten styczniowy wieczór, zaśpiewajmy wspólnie.
          Wiemy, że interaktywna szopka budzi ogromne zainteresowanie w wielu miejscach na świecie, nawet tak dla nas egzotycznych jak Indonezja, Maroko, Kuwejt czy Chile. Pokażmy wszystkim, jak pięknie Modliborzanie kolędują, jakie mamy tradycje i jak umiemy się jednoczyć w ten świąteczny czas. Zapraszamy na Modliborzycki rynek i przed ekrany komputerów, już w sobotę 6-tego stycznia 2018 r o godz. 17-tej.