Fani dobrego bluesa i rocka powinni uwzględnić w swoich planach koncert w Modliborzycach.

Miejscowy ośrodek kultury zaprasza na muzyczne spotkanie z grupą J.J. Band, która zagra utwory Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Koncert odbędzie się w niedzielę 11 marca, a przedsprzedaż biletów już się rozpoczęła.- J.J. Band założył jeden z najlepszych gitarzystów bluesowych w Polsce Jacek Jaguś, a wśród członków zespołu jest Bartosz Łęczycki, który był jurorem naszych przeglądów muzykujących na harmonijkach ustnych. Oprócz utworów Nalepy i grupy Breakout, podczas marcowego koncertu będzie można posłuchać także autorskich kompozycji - zapowiada dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach Andrzej Rząd.

Jednym z ostatnich wydawnictw J.J. Band jest dwupłytowy album "Good job" z 2014 roku, który jest próbą podsumowania prawie 10-letniej działalności grupy, docenianej przez fanów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Zespół występował nie tylko na największych polskich festiwalach bluesowych, ale także m.in. w Niemczech, Czechach i Belgii oraz na Słowacji i Węgrzech. W swoim dorobku ma też krajowe nagrody i wyróżnienia za najlepsze płyty oraz dla najlepszych gitarzystów, harmonijkarzy i zespołów bluesowych.

Do Modliborzyc grupa przyjedzie w składzie: Jacek "Jogi" Jaguś - gitara i śpiew, Bartek "Boruta" Łęczycki - harmonijka, Piotr Michalak - piano i hammond, Andrzej "Stagracz" Stagraczyński - bass i Bartosz "Mr. Shuffle" Niebielecki - perkusja. Bilety można kupować w ośrodku kultury bądź rezerwować telefonicznie pod numerem: 15 871 50 21 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przedsprzedaży kosztują 20 złotych, a w dniu koncertu 30 złotych.