Zespół Szkół w Modliborzycach był gospodarzem Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Rywalizację z udziałem czterech drużyn wygrała reprezentacja Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim, która tym samym wywalczyła awans do zawodów rejonowych.

Dziewczętom z Modliborzyc nie udało się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu, gdy to one stanęły na najwyższym stopniu podium turnieju powiatowego. - Tym razem zajęliśmy czwarte miejsce, głównie ze względu na nierówną formę. Nasze zawodniczki przygotowywały się do tego turnieju bardzo sumiennie, ale znakomite zagrania przeplatały niezbyt udanymi fazami meczów, co przy wymagających rywalkach musiało mieć konsekwencje w postaci niekorzystnych wyników - relacjonuje Tomasz Mazur, który przygotowywał zespół wspólnie nauczycielami wychowania fizycznego - Beatą Bańką i Markiem Mazurem.

Reprezentacja z Modliborzyc wystąpiła w tym turnieju w składzie: Mariola Bożek, Dominika Breś, Paulina Ciupak, Ewelina Gąska, Kinga Kaproń, Kamila Lenart, Justyna Pikula, Aleksandra Rusinek, Magdalena Śmietana i Aleksandra Wielgus.

Rewanż za swoje starsze koleżanki mogą wziąć gimnazjaliści, którzy w piątek 2 marca zagrają w powiatowym turnieju siatkówki w Kraśniku.

600x0licealiada-siatkarek-1
600x0licealiada-siatkarek-2
600x0licealiada-siatkarek-3
600x0licealiada-siatkarek-4
600x0licealiada-siatkarek-5
600x0licealiada-siatkarek-6
600x0licealiada-siatkarek-7