Szanowni Państwo,

w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym spotkaniu w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018”.

To bezpłatna konferencja z 3 inspirującymi wykładami praktyków – szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy TV, którzy będą doradzać jak osiągać lepsze wyniki w biznesie. Wydarzenie to odbędzie się 18 września 2018 r. (wtorek) w Hotelu DUO SPA, przy ul. Turystycznej 10a w Janowie Lubelskim o godz. 16:30 (rejestracja - godz. 16:00). Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla działających w powiecie janowskim przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca – Dominik Polak, Wiceprezes Wytwórni Makaronu Domowego POL-MAK S. A. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym, jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Andrzej Baryła, prezenter i reporter TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018’’ to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się pełnym sukcesem w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie
http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Łączymy wyrazy szacunku,
Organizatorzy konferencji "Biznes Lubelskie",
Cumulus PR Sp. z o.o., Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Więcej informacji: Anna Nieoczym, Cumulus PR, tel. 81 53 445 44, 81 53 444 33
Organizacja konferencji: www.cumuluspr.pl