Szopka na rynku w Modliborzycach cieszy się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem. Mówią o niej nie tylko miejscowi. Przez dwa tygodnie funkcjonowania szopki zarejestrowaliśmy wejścia na stronę modliborzyce24.pl z blisko 80 krajów świata.

Wiedzą o nas w Indiach, Meksyku, Brazylii czy Japonii. Jesteśmy przekonani, że są to nie tylko Polacy tak licznie rozsiani po całym świecie ale też obcokrajowcy zainteresowani naszym pomysłem. Bardzo nas to cieszy.
Pragniemy Państwu przypomnieć, że w Wigilię Bożego Narodzenia, tak jak w ubiegłym roku, udostępniamy „światełko do nieobecnych”. Pomysł ten spotkał się z dużą sympatią internautów już w ubiegłym roku. Dzięki temu dodatkowemu, umieszczonemu na dachu szopki reflektorowi, możemy, chociaż symbolicznie, połączyć się z tymi, których nie ma z nami w ten świąteczny czas. Włączając światło, możemy z jednej strony pomyśleć o tych, którzy już nigdy nie zasiądą przy naszym wigilijnym stole, z drugiej „połączyć” się z tymi, którzy wyjechali daleko, za którymi baaardzo tęsknimy.
I tu pojawia się zupełnie nowa propozycja, której w ubiegłym roku nie było. Każdy, kto chce złożyć życzenia swoim bliskim, przyjaciołom, mieszkańcom Modliborzyc, może to zrobić za „pośrednictwem” szopki.
Wystarczy zadzwonić pod nr (+48) 15 81 93 220 i nagrać swoje życzenia. My je zachowamy i wyemitujemy z głośników szopki w Boże Narodzenie od godziny 20-tej. Mamy nadzieję, że pomysł się Państwu spodoba i wielu z Was skorzysta z tej możliwości. Życzenia może przekazać każdy, z każdego miejsca na świecie i będzie je mógł usłyszeć każdy, w każdym miejscu na świecie. Wystarczy zadzwonić, nagrać swoje życzenia a w Boże Narodzenie, o godzinie 20-tej podejść pod szopkę lub usiąść przed monitorem komputera, przypominamy: www.modliborzyce24.pl. Usłyszmy się w te święta, spędźmy razem świąteczne chwile, cieszmy się swoją obecnością.
P.S. Koszt połączenia jak połączenie na nr stacjonarny zgodny z taryfą Twojego operatora. Numer będzie aktywny od czwartku 20 grudnia 2018 r od godziny 20-tej do niedzieli 23 grudnia 2018 r do godz.12-tej, zapraszamy.