Interaktywna szopka na modliborzyckim rynku stanęła po raz drugi i po raz drugi spotkała się z ogromnym Państwa zainteresowaniem. Bardzo nas to cieszy. Cieszą nas również gratulacje i pozytywne opinie, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi.

Podsumowując projekt chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy dołożyli swoją „cegiełkę” do tego, żebyśmy przez świąteczny okres mogli się cieszyć nowoczesną iluminacją. Pragniemy tym samym zwrócić uwagę, że to, co widzimy na rynku i na monitorze naszych komputerów to efekt pracy wielu ludzi, często długich godzin pracy.
Dziękujemy władzom Modliborzyc za sfinansowanie projektu oraz przychylność i doskonałą współpracę na każdym etapie realizacji.
Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Modliborzycach za ustawienie i aranżację szopki, niezbędne podłączenia i pomoc.
Panu Tomaszowi Taradysiowi za pełną gotowość do pomocy i działania.
Pani Magdalenie Peret, która po raz kolejny, bezpłatnie przetłumaczyła treści zawarte na stronie projektu na język angielski.
Pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach a szczególnie pani Krystynie Wójcik za wybór i informacje o kolędach, które zamieściliśmy w szopce.
Pani Magdalenie Boś i Bartłomiejowi Ostrowskiemu za udział w filmie promocyjnym a panu Bartłomiejowi dodatkowo za pomoc przy pracach technicznych.
Firmie Crossan Stanisława Krasowska ze Słupia, która bezpłatnie udostępniła nielimitowane łącze z publicznym adresem IP.
Firmom Botland i Dipol za udzielone rabaty przy zakupach elektroniki.
Firmie MP Off Road Service za rabat przy dokonywanych zakupach.
Całej ekipie tworzącej projekt za długie godziny pracy, często wieczorem i w nocy, za pomysły, kreatywność i duże zaangażowanie w projekt. Za całodobową dostępność i szybką reakcję na wszystkie techniczne niespodzianki (jak chociażby atak hakerski już w pierwszych godzinach działania szopki). Za dobrą atmosferę w zespole i wzajemny szacunek.
A tak szczegółowo to: Tomaszowi Sironiowi za pomysł z szopką, techniczną realizację i wszystkie udoskonalenia, bycie cały czas online i niczym nieograniczoną kreatywność, ten człowiek jeszcze nie powiedział ostatniego słowa
Hubertowi Ryfińskiemu za dokładność, pilność, kreatywność i dbałość o wysoką jakość wszystkiego a szczególnie za całą stronę wizualną i dźwiękową. Także za pomysł i realizację filmu reklamującego i opowiadającego o naszym projekcie, ścieżkach dźwiękowych z życzeniami i pięknych zdjęć.
Przemysławowi Kaszy za całą stronę serwerową, aktywność i pomysłowość, za szybkie i skuteczne reakcje na techniczne niespodzianki.
Karolowi Szpyra za cierpliwość, pomysłowość i pracowitość przy stronie technicznej projektu.
Z taką ekipą można realizować każdy projekt bo ci ludzie są gwarancją sukcesu. Praca w takim zespole to ogromna przyjemność i bardzo ciekawe doświadczenie.
Dziękujemy też wszystkim modliborzanom, którzy tak pozytywnie podeszli do naszej pracy. Za to, że udostępnialiście wszystkie informacje o szopce w mediach społecznościowych, w przekazach ustnych, za opowiadanie o naszym projekcie. To także dzięki Waszej aktywności i pozytywnemu podejściu udało nam się po raz kolejny stworzyć taką fajną rzecz i rozsławić nasze Modliborzyce.
Mówi się, że za każdą dobrą rzeczą stoją dobrzy ludzie więc…Gratulacje, LUDZIE!