Patrick O'Byrne -  irlandzki muzyk, gitarzysta i pieśniarz, specjalizujący się w akustycznych interpretacjach klasyki rocka, soulu i folku.

Klasycznie wykształcony w Dublińskiej Królewskiej Akademii Muzycznej,  jest stałym gościem w The Temple Bar, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Dublinie, od wielu lat regularnie występuje solowo lub z różnymi projektami muzycznymi w klubach i pubach Zielonej Wyspy.  Jego repertuar obejmuje zwykle utwory z lat 60. i 70., klasykę jazzu i bluesa, pieśni pochodzące z bogatej tradycji ludowej Irlandii i niektóre współczesne piosenki w językach angielskim, irlandzkim, francuskim i hiszpańskim.

Podczas występu  artystę usłyszymy w dwóch odsłonach - solo z gitarą akustyczną oraz z akompaniamentem polskich przyjaciół – muzyków:  Romana Jaborkhela na gitarze basowej i Marcina Sekuli na perkusji.

Bilety (25 zł) do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach, rezerwacja telefoniczna: 15 871 50 21 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koncert rozpocznie się w sobotę 17 sierpnia o godz. 2000 . Zapraszamy