Zawód przyszłości w 1 rok! Ostatnia szansa na udział w bezpłatnych kwalifikacyjnych kursach zawodowych.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Nowy zawód – nowe możliwości” skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego. Kwalifikacyjne kursy zawodowe umożliwiają szybkie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowanie się i zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu.

Kursy zawodowe są bezpłatne i trwają 2 semestry a zapisanie się do projektu jest bardzo proste – nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, a jedynie dostarczyć dokumenty wymagane przy rekrutacji. Na kurs zawodowy może zapisać się każdy, kto ukończył 18 lat oraz ma wykształcenie minimum podstawowe. Kursy są skierowane zarówno dla osób uczących się, pracujących jak i bezrobotnych.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na kurs technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (sprawdź na: www.kursylubelskie.pl).
Kurs technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pozwoli w 1 rok uzyskać kwalifikacje do pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się montażem i eksploatacją systemów energetyki odnawialnej. Kursanci w trakcie zajęć spotkają się z potencjalnymi pracodawcami i ekspertami w dziedzinie OZE.
Po ukończeniu kursu otrzymasz świadectwo, a po zdaniu egzaminu państwowego – dyplom poświadczający kwalifikacje i uprawniający do pracy w danym zawodzie. Kursy pozwalają na zdobycie zawodu w 1 rok.
Zajęcia będą odbywać się w weekendy i rozpoczną się w drugiej połowie września 2019.
Zajęcia odbywać się będą w ZST w Janowie Lubelskim przy ul. Ogrodowej 20 oraz w ZSP im. Stanisława Staszica w Parczewie przy ul. Wojska Polskiego 1. Do wyboru jedna z lokalizacji.

Kontakt i więcej informacji w sprawie rekrutacji można znaleźć:
- na stronie internetowej: www.kursylubelskie.pl
- pod numerami telefonów: 535 467 183 lub 508 280 018
- oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt „Nowy zawód – nowe możliwości” realizowany jest w ramach Osi priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, działanie 12.4 Kształcenie zawodowe przez firmę ATUM Sp. z o.o. w partnerstwie z firmą Recentia – Szkoły, Kursy, Szkolenia – Marta Dajewska. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.