W 2018 roku Młodzieżowa Rada Miejska w Modliborzycach zrealizowała projekt „Wybieram Życie”. Wszyscy uczniowie naszej gminy otrzymali opaski odblaskowe, których wzór samodzielnie opracowali w ramach przeprowadzonego konkursu. Bardo ważnym elementem projektu był  spot reklamowy zrealizowany przy współpracy Młodzieżowej Rady  z Klubem Filmowym działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach i Ochotniczą Strażą Pożarną w Modliborzycach.

W mocnym przekazie spot przedstawia konsekwencje nienoszenia elementów odblasków. Wieść o naszym projekcie, dzięki zainteresowaniu prasy i telewizji rozeszła się w  całej Polsce. Bardzo nas to cieszy ale na tym nie zakończyliśmy naszych działań. Jesteśmy przekonani, że mówienia o bezpieczeństwie nigdy dość  i dlatego zwróciliśmy się do Burmistrza Janowa Lubelskiego o wsparcie naszego pomysłu, żeby nagrany przez nas spot wyświetlać na telebimie ustawionym w Janowie przy Domu Towarowym. Pan Burmistrz przyklasnął tej idei i od 21 stycznia do końca lutego 2020r, w cyklach co pół godziny, wszyscy zainteresowani mogą jeszcze raz nasz spot obejrzeć. Szkoda jedynie, że techniczne uwarunkowania nie pozwalają na emitowanie dźwięku filmu, wtedy przekaz jest pełny ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny, dzięki świetnej współpracy ludzi dobrej woli, możemy przypominać, jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych na drodze. My jesteśmy z naszego projektu bardzo dumni a panu burmistrzowi Krzysztofowi Kołtysiowi jeszcze raz dziękujemy za pomoc i współpracę.    

Film w pełnej wersji (z dźwiękiem) można obejrzeć na kanale YouTube pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=LDOxkJKZE-Q

Młodzieżowa Rada Miejska w Modliborzycach

Film-na-telebimie1
Film-na-telebimie2
Film-na-telebimie3
Film-na-telebimie4
Film-na-telebimie5
Film-na-telebimie6
Film-na-telebimie1 Film-na-telebimie2 Film-na-telebimie3 Film-na-telebimie4 Film-na-telebimie5 Film-na-telebimie6