Dwa puchary drużynowe i trzy wyróżnienia indywidualne to dorobek młodych piłkarzy halowych z gminy Modliborzyce w turnieju w Potoczku.

W stawce 5 zespołów z powiatu janowskiego, które rywalizowały w piątek 14 lutego, pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół w Modliborzycach, a na drugim stopniu podium stanęli chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stojeszynie Pierwszym.

Dla zwycięzców rywalizacji, turniej rozgrywany w hali Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku, rozpoczął się od "derbowego" remisu 0:0 ze Stojeszynem Pierwszym. Potem wygrali z Potokiem 5:0 i z Potoczkiem - 4:1 oraz ulegli 0:2 reprezentacji gospodarzy z ZSCKR w Potoczku. Ci ostatni, zdecydowanie starsi od pozostałych uczestników zmagań, wystąpili w zawodach gościnnie, a wyniki uzyskane w meczach z tym zespołem nie były wliczane do klasyfikacji generalnej.
Druga w turnieju ekipa z PSP w Stojeszynie Pierwszym nie przegrała żadnego spotkania, w całych zawodach strzeliła 5 goli, ale ze względu na większa liczbę remisów zgromadziła mniej punktów od kolegów z Modliborzyc.

Piątkowy turniej wygrała drużyna w składzie: Andrzej Łokaj, Wiktor Kapusta, Mikołaj Tchórz, Paweł Pikula, Karol Surowski, Kacper Kiszka, Bartłomiej Breś i Krystian Pawlak.

W reprezentacji PSP Stojeszyn Pierwszy zagrali: Dominik Kaproń, Kacper Kaproń, Kacper Kapusta, Tomasz Wieczorek, Jakub Krzysztoń i Kacper Paszajew.
Indywidualne wyróżnienia dla najlepszych strzelców odebrali Krystian Pawlak i Dominik Kaproń, który zdobył wszystkie gole dla swojej drużyny. Poza tym tytuł najlepszego bramkarza przypadł Bartłomiejowi Bresiowi z Modliborzyc.

Najlepsze ekipy otrzymały puchary, a wyróżniający się zawodnicy zostali uhonorowani specjalnymi statuetkami.

Drużyny z gminy Modliborzyce do zawodów w Potoczku przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Mazur, Tomasz Nalepa i Marek Mazur, który opiekował się piłkarzami podczas piątkowego turnieju.