Uprzejmie informujemy, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa zostały podjęte decyzje o zamknięciu szkół i przedszkoli na terenie gminy Modliborzyce.

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich zostaje zamknięty od dnia 11 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020r.  
Zespół Szkół w Modliborzycach, Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym oraz Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach zostają zamknięte od dnia 11 marca 2020 roku do dnia 17 marca 2020 roku.
W tym czasie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńczo-wychowawcze.
Ponadto  do odwołania zamknięte pozostają budynki Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach i Biblioteki u Kazimierza. Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej im. Kazimierza Zielińskiego w Modliborzycach wraz z filiami w Stojeszynie Pierwszym, Wolicy Pierwszej i Wierzchowiskach Pierwszych.
Dalsze decyzje będą podejmowane i ogłoszone w najbliższy poniedziałek.
Prosimy Państwa  o zachowanie spokoju, wzmożoną ostrożność higieniczną oraz zwrócenie uwagi na objawy związane z temperaturą powyżej 38 stopni C, bólami mięśni i trudnościami w oddychaniu.
W takich wypadkach prosimy o telefoniczne zgłaszanie się do Powiatowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej w Janowie Lubelskim pod nr tel: 15/8725-400 lub  infolinia nr  800 190 590. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych.
Prosimy aby ograniczyli Państwo wszelkie kontakty do minimum i załatwiali tylko sprawy urzędowe niecierpiące zwłoki. !!!
 
Na bieżąco proszę śledzić naszą stronę internetową, na której będą zamieszczane aktualne informacje.
https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie