Gmina Modliborzyce informuje, że MINISTERSTWO Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło platformę informatyczną pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujących przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informację na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

W związku z powyższym informuję, że będą pełnione dyżury w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Modliborzycach pod wskazanymi na platformie numerami telefonów, każdego dnia w godzinach od 7:30 do 19:00 w celu udzielenia niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza starszym, samotnym i niepełnosprawnym.
Dyżur w godzinach urzędowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Modliborzycach będzie pełniony pod numerem telefonu 15 8715 108, a od godziny 15:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele dyżur pełniony będzie pod numerem telefonu 724 316 200.
Kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Modliborzycach za pomocą e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Burmistrz Modliborzyc