Szanowni Państwo,
w imieniu unijnego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, pragniemy przypomnieć, że jeszcze do 31 lipca 2020 r. trwa nabór zgłoszeń do Transgranicznego Konkursu Internetowego dla Młodzieży "TOGETHER FOR GREENER TOMORROW!” ogłoszonego z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2020.

Konkurs ten ma na celu zaangażowanie młodzieży z przygranicznych obszarów Polski, Białorusi i Ukrainy w promowanie ochrony środowiska transgranicznego i tworzenia wokół nas bardziej ekologicznego świata. Chcemy promować ten temat, uwzględniając potencjał nastolatków i ich kreatywność. W konkursie może uczestniczyć młodzież (w ekipach 1-4 - osobowych) w wieku 12-16 lat, mieszkająca na obszarze Programu PL-BY-UA - w Polsce z województw: podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego oraz wschodniej części województwa mazowieckiego (podregion ostrołęcko-siedlecki).
Szczegóły dotyczące zadań konkursowych, regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie naszego Programu: https://www.pbu2020.eu/pl/news/1557
Zwycięzcy (pierwsze sześć miejsc) otrzymają atrakcyjne zestawy nagród promocyjnych Programu.
Uprzejmie prosimy o przesłanie tej informacji do ośrodków kultury, które mają wakacyjny kontakt z młodzieżą.