Na podstawie § 6 ust. 11a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzono ograniczenie prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne.

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Biblioteki Narodowej możemy wypożyczać książki z maksymalnym ograniczeniem kontaktów bezpośrednich. Jak skorzystać z tej możliwości?

• w celu zamówienia wybranych pozycji wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie 15 8715 103 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
• następnie przyjść w ustalonym terminie i przygotowane przez nas zamówienie odebrać w wyznaczonym miejscu.

Czytelnik ma obowiązek przestrzegania reżimu sanitarnego i dystansu w chwili odbioru i zwrotu książek.

Wypożyczanie księgozbioru odbywa się wyłącznie w sposób bezkontaktowy na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rekomendacji Biblioteki Narodowej https://www.bn.org.pl/aktualnosci/4127-biblioteki-publiczne-i-naukowe-zamkniete-od-7-listopada.-rekomendacje-biblioteki-narodowej.html
Jednocześnie informujemy, że od 17.11.2020 r. do odwołania zmieniają się godziny otwarcia Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach.
Biblioteka będzie czynna w godzinach:

Poniedziałek800-1600
Wtorek800-1600
Środa800-1700
Czwartek800-1600
Piątek800-1500

W sobotę biblioteka będzie zamknięta.


Kontakt telefoniczny z biblioteką: 15 8715 103
Kontakt mailowy z biblioteką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
O wszelkich zamianach będziemy informować Was na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u.
Dzwońcie, piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji!