12 grudnia 2020 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo. Reprezentującą barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Team Modliborzyce podopieczna trenera Sebastiana Rogoża, Natalia Wala w swoim debiucie na zawodach rangi mistrzowskiej wywalczyła 5 miejsce.

To ogromny sukces młodej judoczki z Modliborzyc. Wcześniej tylko dwójce naszych wychowanków: Katarzynie Śmietana i Sebastianowi Rogoża udało się rywalizować z sukcesami na arenie Ogólnopolskiej. Dla Natali były to zawody walki nie tylko z przygotowanymi przeciwniczkami ale także z samym sobą. Stres towarzyszący podczas pierwszego tak poważnego startu towarzyszy chyba każdemu młodemu sportowcowi, który zaczyna wspinać się po szczeblach swojej kariery sportowej. "Jednak to już mamy za sobą i będzie tylko lepiej" - dodaje szkoleniowiec Judo Team Modliborzyce.
Warto podkreślić, że Natalia jest pierwszym rocznikiem młodzika i w przyszłym roku będzie mogła również rywalizować w tej kategorii wiekowej. Znając ambicje i profesjonalne podejście do treningów naszej zawodniczki jesteśmy przekonani, że w nadchodzącym 2021 roku, Natalia dołączy do grona medalistów Mistrzostw Polski z Modliborzyc. Startem w Poznaniu kończymy ten szalony sezon startowy. Ze sportowymi Pozdrowieniami Judo Team Modliborzyce

IMG20201212185906
IMG20201212185812