Ze względu na obowiązujące na terenie kraju zasady mające na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (COVID), tradycyjne wspólne śpiewanie przy szopce na modliborzyckim rynku w Święto Trzech Króli, 6 stycznia, stało się niemożliwe.
W tej wyjątkowej sytuacji, chcąc podtrzymać 12-letnią już tradycję naszego śpiewania kolęd Rada Miejska w Modliborzycach oraz Burmistrz Modliborzyc zapraszają na kolędowanie „Hej kolęda, kolęda! ”, w tym roku w zmienionej formule.

6 stycznia 2021 r.  zapraszamy wszystkich do obejrzenia specjalnego materiału przygotowanego z tej okazji przez Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach.
Film będzie można zobaczyć od godz. 1600 na kanale YouTube gminy Modliborzyce - miasto i gmina
Mamy nadzieję, że zmieniona formuła kolędowania spotka się z zainteresowaniem podobnym do lat poprzednich i przyczyni się do uroczystego przeżywania Święta Objawienia Pańskiego.

Drodzy Państwo jednocześnie informujemy, że z przyczyn technicznych oraz ze względu na duże zainteresowanie tegoroczną formułą kolędowania, nie wszystkie prezentacje będą mogły zostać opublikowane. Postaramy się sukcesywnie je zamieszczać na kanale YouTube Modliborzyce – miasto i gmina.