Z przyjemnością informujemy, iż Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach, dzięki wsparciu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, rozdaje swoim Czytelnikom bezpłatne kody dostępu do aplikacji Legimi, stanowiącej obecnie największą bazą e-booków i audiobooków w Polsce.

          Portal oferuje dostęp do ponad 60 tysięcy ebooków i ponad 4 tysięcy audiobooków. Legimi pozwala na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie książek!

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

1. Jesteś naszym Czytelnikiem? Nic prostszego!! Odwiedź Bibliotekę u Kazimierza w Modliborzycach i poproś o kod!

2. Jeśli nie masz u nas karty – zapisz się do naszej placówki i otrzymaj kod!

3. Bibliotekarz wyda kod z 30-dniowym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany!!!!!!
i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji Legimi.
Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki po nowy.
UWAGA! ILOŚĆ KODÓW OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA SIĘ PO KOD!

3. Wejdź na stronę http://www.legimi.pl/wbp_lublin,
wpisz otrzymany kod i załóż bezpłatne konto.

4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło.

5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone).

6. Zaloguj się i CZYTAJ!!

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.