Po 13 kolejkach sezonu 2021/2022 rozgrywek Keeza klasa B, w grupie Lublin I Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, zespół Sprint Wierzchowiska z dorobkiem 31 pkt. zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Na półmetku rozgrywek widać jednak, że stawka drużyn jest wyrównana co może gwarantować emocje i niespodzianki do końca sezonu. Dotychczasowy bilans 10 zwycięstw, 1 remis i dwie porażki oraz zaangażowanie zawodników i trenera Łukasza Chmiela pozwala jednak mieć nadzieję w końcowy sukces. W niedzielę 14.11.2021 r. miało miejsce spotkanie zawodników lidera rozgrywek z władzami samorządowymi i sponsorami. Prezes klubu Michał Mila podziękował sportowcom za ciężką pracę. Dziękując Burmistrzowi Modliborzyc i Przewodniczącemu Rady Miejskiej za przybycie, zwrócił uwagę na to jak ważne dla funkcjonowania drużyny są środki przekazywane z budżetu Gminy Modliborzyce. Nadmienił, że klub stara się pozyskiwać, i już nawet posiada, sponsorów zewnętrznych, których na spotkaniu reprezentował Dariusz Majewski.
Burmistrz Modliborzyc Witold Kowalik pogratulował dobrego wyniku sportowego i życzył zawodnikom, aby omijały ich kontuzje i żeby wiosna w ich wykonaniu była równie udana.

(A.K.)