Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia organizowane w ramach akcji „Ferie z Biblioteką u Kazimierza”.

        Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek ferii w godzinach 11:00 – 13:00. Rozpoczynamy we wtorek 17 stycznia 2023roku. Kolejne zajęcia odbywać się będą: 19.01.2023r., 24.01.2023r., 26.01.2023r.
       Celem akcji jest organizacja czasu wolnego dzieci podczas ferii oraz promocja czytelnictwa i biblioteki.
       Zajęcia są bezpłatne, jedyny warunkiem jaki trzeba spełnić, aby w nich uczestniczyć jest posiadanie aktywnej karty bibliotecznej! Jeżeli jej nie macie wystarczy zapisać się do naszej biblioteki i już…
       Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od lat 6. WAŻNE! Dzieci do lat 7 mogą brać udział w zajęciach tylko z opiekunem.

Drodzy rodzice! Pamiętajcie, że:
• dzieci, które przychodzą na zajęcia powinny mieć opiekuna, który nad nimi czuwa, zwłaszcza te kilkuletnie;
• bibliotekarki nie mają obowiązku opieki nad dziećmi - one mają jedynie przeprowadzić zajęcia dla nich, żeby miło spędzały ferie;
• pamiętajcie o obuwiu na zmianę dla dzieci;
• przygotujcie swoim pociechom coś na przekąszenie i coś do picia;
• podczas zajęć będą robione zdjęcia, do których biblioteka zastrzega sobie prawo do publikacji na swojej stronie internetowej, na facebookowym funpage’u oraz w gazecie wydawanej przez MGBP; jeżeli Pan/ Pani nie wyraża zgody na fotografowanie proszę zgłosić ten fakt przed rozpoczęciem spotkania (RODO) .

      Pamiętajcie, że przez całe wakacje drzwi biblioteki stoją dla Was otworem. Możecie przyjść wypożyczyć ciekawą książkę, pobawić się w kciuku malucha, skorzystać z komputerów czy pograć na Xbox’ie.

      O szczegóły pytajcie w bibliotece lub pod numerem tele. 158715103. Zapraszamy!


        Zajęcia organizowane będą również w filiach Biblioteki u Kazimierza w: Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych i Wolicy Pierwszej. Zaglądajcie na fanpage Filii na Facebook'u po więcej szczegółów!