Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z wyjątkową osobą - Pauliną Molicką, znaną większości z Was z blogu „Recenzje Dropsa Książkowego”.

     Paulina właśnie spełniła swoje marzenie i zadebiutowała jako autorka powieści. Jej debiutancka książka, zatytułowana "Księgarenka na Miłosnej", ukazała się 14 czerwca 2023 roku nakładem Wydawnictwa Dragon i już zdobyła serca czytelników.
     Spotkanie autorskie odbędzie się 14 lipca 2023 r. o godz. 17:30 w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach. Będzie to wyjątkowa okazja, aby spotkać Paulinę osobiście, by dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania "Księgarenki na Miłosnej" i porozmawiać z nią na temat jej pisarskiej drogi oraz debiutu jako autorki.
       Podczas spotkania będziecie mieli możliwość zakupu książki Pauliny i zdobycia jej autografu oraz wspólnego zdjęcia z autorką. Paulina z radością opowie Wam o inspiracjach, które skłoniły ją do napisania tej pięknej historii, a także podzieli się wyzwaniami, jakie musiała pokonać podczas tworzenia powieści.
      Zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach i dołączcie do nas, aby wspólnie świętować sukces Pauliny Molickiej!
      Serdecznie zapraszamy!


Paulina Molicka. Z wykształcenia polonistka, z zawodu copywriterka, z zamiłowania książkoholiczka. Romantyczna dusza, która jako czytelniczka chętnie sięga po kryminały i powieści z historią w tle. Pija litrami herbaty, chadza do teatru i ogląda seriale. Od 2015 roku prowadzi blog „Recenzje Dropsa Książkowego”, na którym dzieli się opiniami o przeczytanych książkach. Gdy nie czyta, tworzy opowieści obyczajowe.