Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach oraz file serdecznie zapraszają dzieci na zajęcia organizowane w ramach akcji „Wakacje z Biblioteką 2023 ”.

     Zajęcia będą się odbywały w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach oraz w filiach: Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych i Wolicy Pierwszej.
    W tym roku w każdej naszej placówce czekają na Was ciekawe zajęcia, jak np. robienie kwiatów z spotkania z aktorami, warsztaty plastyczne łączące pokolenia, rodzinne granie/planszowanie, zajęcia literackie, rodzinne czytanie, gry i zabawy na świeżym powietrzu, spotkanie autorskie, rajd rowerowy. Przygotujcie się na fantastyczną dawkę zabawy, nauki i kreatywności!

     Zajęcia są bezpłatne, jedyny warunkiem jaki trzeba spełnić, aby w nich uczestniczyć jest posiadanie aktywnej karty bibliotecznej! Jeżeli jej nie macie wystarczy zapisać się do naszej biblioteki i już…

     Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od lat 6. WAŻNE! Dzieci do lat 7 mogą brać udział w zajęciach tylko z opiekunem.


Wakacje z Biblioteką - HARMONOGRAM

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach
Zajęcia odbywać się będą w lipcu i sierpniu, w każdą środę o godzinie 11.00. Rozpoczynamy już 5 lipca 2023 r.
Ponadto 15 lipca 2023 r. zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz. Zapisy do 7 lipca 2023 r.   A 17 lipca 2023 r. i 8 sierpnia 2023 r. zapraszamy na spotkanie z aktorami i teatrem!

Filia w Stojeszynie Pierwszym
Zajęcia i warsztaty prowadzone będą w lipcu i sierpniu, w poniedziałki i środy od godz. 11:00! Pierwsze zajęcie już 10 lipca 2023 r.

Filia w Wierzchowiskach Pierwszych
Zajęcia odbywać się będą w lipcu we wtorki i piątki od godz. 11:00! Pierwsze zajęcia 4 lipca 2023 r.

Filia w Wolicy Pierwszej
Zajęcia i warsztaty prowadzone będą w lipcu we wtorki i czwartki od godz. 10:00! Pierwsze zajęcie 4 lipca 2023 r.

O więcej szczegółów pytajcie w swoich bibliotekach!