Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Ziobro, autorką powieści obyczajowych 19 października 2023 r., godz. 17:00. 

     Będzie to wyjątkowa okazja, aby spotkać panią Annę osobiście, by dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania jej książek i porozmawiać z nią na temat jej pisarskiej drogi.
     Podczas spotkania będziecie mieli możliwość zakupu książek pani Anny i zdobycia jej autografu oraz wspólnego zdjęcia z autorką.

    Wstęp na spotkanie jest wolny – serdecznie zapraszamy.

    Pani Anna tak pisze o sobie:
   Nazywam się Anna Ziobro i jestem autorką powieści obyczajowych. Pochodzę z Podkarpacia, urodziłam się w Przemyślu, aktualnie mieszkam w Rzeszowie. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami i korektą tekstów. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką psa. Uwielbiam wędrówki górskie, najlepiej odpoczywam w Tatrach i tam też poszukuję inspiracji.
W styczniu 2020 roku ukazała się moja debiutancka powieść „Tysiąc kawałków”. W dalszej kolejności wydałam następujące tytuły: „Za ścianą ciszy”, „Brakujący obrazek”, „Okruchy samotności”, a następnie „Moje życie przed tobą”, „Nie pozwól mi odejść” i „Słoik z marzeniami”. Premiera ósmej powieści zaplanowana jest na wrzesień bieżącego roku.
W swoich książkach nie boję się poruszać trudnych tematów, takich jak niepełnosprawność, życie z przewlekłą chorobą, samotność, przemoc domowa. Dużą wagę przykładam do warstwy psychologicznej tworzonych historii, a także do tego, by były one dopracowane pod względem językowym. Dostępne w sprzedaży książki cieszą się popularnością wśród czytelników, zbierają dobre opinie i ponoć chętnie wypożyczają się w bibliotekach.