Sezon siatkarski 2023-2024 w pełni. Zajęcia rozpoczęły się już we wrześniu i potrwają do końca kwietnia 2024 r. W każdy piątek, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Modliborzycach odbywają się treningi.

Od godziny 17:00 do 19:00 trenuje młodzież (szkoła podstawowa i średnia), natomiast od 19:00 do 21:00 trenują dorośli.
Siatkarze rozpoczęli tegoroczny sezon od udziału w XIV Ogólnopolskim Memoriale Tadeusza Duszyńskiego. Turniej Piłki Siatkowej odbył się w dniach 30.09 - 01.10.2023 r. w obiektach MOSiR-u w Stalowej Woli. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów: GUKS Modliborzyce, SMS Przemyśl, ADS Wolta Warszawa, Konzbud Stalowa Wola, KS GOK Trzydnik Duży, WP Transfer Stalowa Wola, TSSPS Tarnobrzeg oraz BHP T. Mazur Stalowa Wola. Wysoki poziom rozgrywek i wyrównana walka w niemalże każdym meczu pozwoliły nam zając IV miejsce w turnieju.
Siatkarze wzięli także udział w XXIX Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraja. Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów. Nasza drużyna zajęła II miejsce, ulegając w finale tylko zespołowi Akstone Zamość, rozgrywki finałowe odbyły się 10 listopada 2023 r. w hali sportowej OSiR w Biłgoraju.
Również młodsi siatkarze mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas sparingu rozegranego 24 listopada 2023 r. z zespołem KS GOK Trzydnik Duży. Rozgrywki zakończyły się wynikiem remisowym 3:3.
Zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do udziału w zajęciach.

Turniej-Bigoraj
Sparing-GUKS-Trzydnik
Turniej-Stalowa-Wola