Artystyczny sukces reprezentantów Modliborzyc w eliminacjach ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Wygraj sukces". Soliści, którzy na co dzień rozwijają swoje zdolności w miejscowym ośrodku kultury, zdobyli aż cztery spośród 10 nominacji, przyznanych przez jury. Podczas eliminacji, które odbyły się w czwartek 26 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim, rywalizowało ponad 40 wykonawców, a przedstawiciele GOK-u z Modliborzyc zdobyli po jednej z nominacji we wszystkich kategoriach wiekowych.

 W etapie rejonowym wśród najmłodszych wokalistów z klas 0 - III wystąpi Julia Fijałkowska, która wykonała piosenki "Szabada" i "Chrapu, chrap".

W kategorii uczniów ze starszych klas szkoły podstawowej nominację za utwory "Zawsze naj" i "Nie zadzieraj nosa" zdobyła Elżbieta Jakubiec.

Wśród gimnazjalistów na uznanie jurorów za piosenki "Bezsennie" i "Oczy pełne marzeń" zasłużyła Ewelina Gąska, a w najstarszej kategorii wiekowej, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w kolejnym etapie wystąpi Katarzyna Wisińska, która podczas eliminacji wykonała utwory "Uczucia te" i W miodowym raju". Wysokie oceny i nominacje dla wymienionych wokalistek to także sukces ich instruktorki.

Wszystkie przygotowywała do występów Jadwiga Wieżyńska. Jej podopieczne, razem z innymi nominowanymi, zaśpiewają w etapie regionalnym konkursu, który odbędzie się między 24 kwietnia a 10 maja. Finał zaplanowano na początku czerwca, a zdobywca Grand Prix i jego instruktor, pojadą na wycieczkę do Eurodisneylandu pod Paryżem.