WYGRANY TURNIEJ W GODZISZOWIE

W niedzielę 28 grudnia 2014r. drużyna GUKS Modliborzyce wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Godziszowie. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn z powiatu janowskiego, a z naszej gminy do rozgrywek przystąpiły 2 drużyny - GUKS M-CE i LO M-CE.

 

Sposób rozgrywek to podział na dwie grupy po cztery drużyny, w pierwszej części turnieju rywalizacja odbyła się systemem ?każdy z każdym?,  po którym dwie najlepsze drużyny awansowały do drugiej rundy. Drużyna GUKS M-CE zaliczyła komplet zwycięstw i zajęła pierwsze miejsce w grupie, natomiast drużyna LO M-CE wygrywając dwa mecze w grupie awansowała do najlepszej czwórki z drugiego miejsca. Pierwszy półfinał rozegrała drużyna Chrześniaków z Old Boys-ami,
z którego zwycięstwo wywalczyli Chrześniacy. Drugi półfinał to bratobójczy pojedynek pomiędzy GUKS MODLIBIORZYCE I LO MODLIBORZYCE, w którym zwycięstwo wywalczyła drużyna GUKS. W finale nasza ekipa zmierzyła się z dotąd niepokonaną drużyną Chrześniaków, z którą ostatecznie nasza drużyna wygrywa 2:0, co dało nam zwycięstwo w całym turnieju. Młodsza drużyna z Modliborzyc w walce o trzecie miejsce z drużyną Old Boys-ów doznaje porażki i zajmuje ostatecznie IV miejsce, ale jest to bardzo dobry wynik i brawo dla nich.
Cały turniej to mocny akcent sekcji piłki siatkowej GUKS Modliborzyce. Nasze dwie drużyny uplasowały się w pierwszej czwórce. Systematyczna praca i udział w zajęciach przynosi efekty. Zapraszamy miłośników siatkówki z terenu naszej gminy do udziału w zajęciach, które odbywają się w piątki w godz. od 17:00 do 19:00 w ZS Modliborzyce.